FOR EVER NEW.COM.TR HAKKINDAForever New Avustralya'nın en hızlı büyüyen markalarından biridir. Koleksiyonlarını dünya'nın farklı şehirlerinden aldığı ilhamla hazırlayarak modaya yön vermekte. Forever New bugün 8 ülkede 193 mağazası sahiptir.Moda da kadın giyim ürünlerinde hizmet sunan firma için önemli olan müşterilerine sunduğu fırsatlardır.Dünyaca ünlü markaların sezon ve sezon sonu tasarımlarını sizlere sunmaktadır. En uygun seçeneklerle yeni ürünlerine ulaşabilirsiniz. Sizler için hazırlanmış ayrıcalığınıza ayrıcalık katacak ürünler mağazanın online satış mağazasında sizleri beklemekte. Avustralya’nın en moda ürünlerini mağazalarında sizlerin beğenisine sunan firmada giyim ürünlerinin yanında ayakkabı modelleri, ilginç ve tasarım harikası aksesuar çeşitleri, gibi bir çok marka olmuş ürünleri sunmaktadır. Firmanın dünyada sunduğu tüm fırsatları web sitesindeki fırsatlar kategorisinde sizlere sunmaktadır. Dünya markalarını bir arada sunan mağaza, online fırsatları ve yenilikçi ürün seçenekleri ile oldukça avantajlı. Sitede moda üzerine aradığınız bir çok ürün yer almakta. Çanta modelleri, küpeler,benzersiz tasarımlar,şapkalar ünlü markalara ait çoraplar bir tık uzağınızda. Forever New markasının tasarladığı koleksiyonlar Paris, Londra, Milano ve New York'taki sanat, film, müzik ve tiyatro sanatlarının global trendlerinden ilham alınarak hazırlanmıştır. Birbiriyle örtüşen uyumlu koleksiyonlarıyla öne çıkan Forever New farklı mağaza konseptleriyle müşterilerine ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunuyor.

 
 Forever new’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?

 Avustralya'nın en hızlı büyüyen markalarından biridir.
 Marka Ürünlerde uygun fiyat.
 100 tl üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
 Fiziki Mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz.
 Dünyadaki En moda trend ürünleri bulabilirsiniz.

 Ürünü, siparişin elinize ulaştığı günü takip eden 7 (yedi) iş günü içerisinde paketi hasar görmemiş ve kullanılmamış olarak tüm aksesuarları, iade sebebinizi açıklayan bir yazı, sipariş numarası ve tüm fatura nüshaları ile birlikte iade edebilirsiniz. Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Alıcı, ürünü teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle; eğer kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
.  DETAYLAR İÇİN

 Forever new.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


 
Forever new'a güvenebilir miyiz?

 
Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri bankaların sanal pos'ları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. Sitemiz, SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojilerinin en son versiyonlarını kullanır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri Garanti Bankası SANALPOS'u üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. Limit aşımına uğramış, sahte veya çalıntı olarak bildirilmiş kartların kullanımı mümkün olmayacaktır.
 

 

 

Forever new.com İLETİŞİM

 

 Forever new.com NEREDE ?

Nedir

?

Birbiriyle örtüşen uyumlu koleksiyonlarıyla öne çıkan Forever New farklı mağaza konseptleriyle müşterilerine ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunduğu online satış sitesidir.

 

 

Unvan

:

RND Yazılım Bilgisayar Danışmanlık ve Reklam Hizmetleri Tic.Ltd. Şti

 
Merkez :

Merkez Mah Yalçın Koreş Cad. Arifağa Sok. no:25 Yenibosna/ Bahçelievler/ ISTANBUL

 
Tel :

0 212 639 41 00

 
Faks :

0 212 324 73 44

İade :

Sacide Tekstil Merkez Mahallesi Yalçın Koreş Cd. Arifağa Sk. No:25 Yenibosna/ Bahçelievler/  ISTANBUL

E-Mail :

musteri.hizmetleri@forevernew.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

0 850 333 63 86

 

Arama Kelimeleri: forever new online Türkiye, uzun elbise, gece elbise, uzun elbise çeşitleri, dolgu topuklu ayakkabı, topuklu ayakkabi, gunes gozlugu, spor giyim, forever on line, forever giyim, gece elbiseleri, bayan kaban, kaban modelleri, kaban mont, bayan bot,çizme modelleri, bayan ceket,bayan çizme modelleri, Forever New mağaza , Forever New musteri hizmetleri nedir? Forever New hakkında, Forever New güvenli mi? Forever New  kimin? Forever New kampanyaları, Forever New indirimler, neden? Forever New iletişim, Forever New ürünleri açıklamalar.