silk and cashmere outlet,eşarp,ayşen zamanpur, kurucusu,istinye park,silk and cashmere şal,alsancak, kaşmir ceket, silk cashmere, cardigan cashmere, pashmina cashmere, pashmina cashmere, wool cashmere coat, silk and cashmere mağaza ,

  SILK AND CASHMERE.COM HAKKINDAAyşen Zamanpur tarafından Silk&Cashmere adı ile Türkçemiz'de İpek ve Kaşmir anlamına gelen SILK AND CASHMERE, 1992 yılında kurulmuş, yüksek kaliteli 100% Saf Kaşmir, 100% Saf İpek ve bu iki elyafın birleşimi olan "Kaşipek" ten oluşan koleksiyonlarıyla dünyada kabul görmüş seçkin ve uzman bir Türk markasıdır. Herkesin zevkine uygun koleksiyon tasarlayan ve bu tasarımlarda ipek ve kaşmirin eşsiz dokusunu kullanan Silk&Cashmere, kalitesi ile dikkatleri çekmektedir. Silk&Cashmere fiziki mağazalarının yanında online alışveriş sitesi ile de sizlere hizmet vermekte. Rönesans Koleksiyonu,En Çok Tercih Edilen Ürünleri erkek müşterileri için;Kazak,Hırka,Yelek,Tişört, Sweatshirt,Gömlek kadın müşterileri için Hırka,Kazak,Gömlek,Bluz,Tişört,Twin Set,Tunik,Elbise,Pantolon,Palto,Ceket,Pelerin,Bolero,Yelek,Panço, ürünleri eviniz için ev tesktil ürünleri ile 50 ipek yüzde 50 yünden oluşan ürünleri bulmanız mümkün.kadınlara özel hazırlağı eşharp tasarımları ile kaşmirin ve ipeğin tüm güzelliklerinde faydalanacaksınız.Fiziki mağazaları . İstanbul’da: Akbatı, Akmerkez, Bağdat Caddesi, Capitol, Carrefour, Citys, Galeria, Headquarters, İstinye Park, Kapalı Çarşı, Metrocity, Kemerburgaz, Nişantaşı, Nuruosmaniyede bulmanız mümkün gidemeyen müşterileri için online shop mağazası bir tık uzağınızda.
Silkandcashmere.com ’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !  

 
%100 İpek ve Kaşmir ürünleri satan bir firmadır, Ürünler % 100 Kalitedir.
 Yüksek kaliteli 100% Saf Kaşmir, 100% Saf İpek ve bu iki elyafın birleşimi olan "Kaşipek" ten oluşan koleksiyonlarıyla dünyada kabul görmüş seçkin ve uzman bir Türk markasıdır.
 Dünyanın en nadide, en değerli ipliği kabul edilen kaşmir, yüzyıllardır tahtını bırakacağı bir başka iplik bulamamış tüm zamanlarda ve kültürlerde en değerli giysi olmuş ve prestij ve kalite ile özdeşleş ürünler satmaktadır.
 Teslimat süresi bulunduğunuz ile ve ilçeye bağlı olarak 24 saat ile 96 saat arasında değişmektedir.

 İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firma tarafından karşılanmaktadır. İade edeceğiniz ürünü gönderirken  iade sebebinizi içeren bir not ekleyiniz. 30 gün içinde ürün iadesi yapabilirsiniz.
 

%100 Türk sermayesiyle triko üreten ve 1998’den beri Avrupa ve Ortadoğu’da birçok ülkeye ihracat yapan giyim ve moda alışveriş sitesidir.

FABEKS DIŞ. TiC. AŞ.

Selanik Bulvarı No: 131 Kemerburgaz /  TÜRKİYE

0 212 360 09 90 (pbx)

0 212 360 08 80

Selanik Bulvarı No: 131 Kemerburgaz /  TÜRKİYE

info@silkandcashmere.com