TEFALSHOP.COM.TR HAKKINDANe varsa sende var slogonu ile Tefal Shop’un misyonu tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak; Türkiye genelinde 150'yi aşkın mağazası ile perakende dünyasına taşıyan Tefal, Dünya markaları olan Rowenta, Moulinex, Lagostina ve Krups’un hizmet sektörünün içinde bulundurmaktadır.Kuçük ev aletlerinde sektörde lider olan marka Tefal Shopla internet üzerinde de ürünlerini tüketiciye ulaştırmaktadır. Türkiye'de Groupe SEB İstanbul tarafından temsil edilmektedir. Groupe SEB İstanbul 1994 yılında kurulan Tefal çok kısa sürede ürettiği kaliteli ürünlerle küçük ev aletleri sektöründe bir numara olmayı başardı. Dünyada başka bir örneği olmayan Tefal Shop'ları açarak sektörün perakendecilik alanında da büyük atılım yapmasını sağladı. 1999 yılında Rowenta markasının da bünyesine katılmasıyla Groupe SEB İstanbul adını aldı. Lezzetten ödün vermeden, sağlıklı beslenme açısından en sağlıklı çözümü sunan Tefal fazla yağ kullanmadan sağlıklı beslenme açısından 1 kilo patatesi sadece 1 kaşık yağ ile kızartabilmenizi sağlayan Tefal Actifry Fritöz, ile 4 özel pişirme programı sayesinde Sebze, Et, Balık ve Karbonhidratlı gıdaları pişirirken, pişirme ısılarını düzenleyerek, gıdaların içerdiği vitaminleri ve lezzetlerini koruyan Nutricook 6 Lt. Düdüklü Tencere, Süzme yoğurdun yoğun kıvamını da, normal yoğurdun enfes tadını da Tefal Yoğurtçum ile deneyin.
 

 

TEFAL SHOP ONLINE - HAKKIMIZDA Tefal Shop Tefal Shop, tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak misyonunu Türkiye genelinde 150'yi aşkın mağazası ile perakende dünyasına taşıyan ve bünyesinde Tefal, Rowenta, Moulinex, Lagostina ve Krups markalarını bulunduran, küçük ev aletleri sektör lideri perakende markasıdır. Tefal Shop, Türkiye'de Groupe SEB İstanbul tarafından temsil edilmektedir. Groupe SEB İstanbul 1994 yılında Tefal İstanbul adıyla kurulan Groupe SEB İstanbul, uyguladığı başarılı pazarlama ve satış politikalarıyla çok kısa sürede küçük elektrikli ev aletleri pazarında Türkiye’nin bir numaralı markası halini aldı. 1997 yılından itibaren yayınladığı "Sen Herşeyi Düşünürsün" yemek programıyla mutfak aletleri pazarının gelişmesinde ve bugünkü büyüklüğüne ulaşmasında önemli rol oynadı. Dünyada başka bir örneği olmayan Tefal Shop'ları açarak sektörün perakendecilik alanında da büyük atılım yapmasını sağladı. 1999 yılında Rowenta markasının da bünyesine katılmasıyla Groupe SEB İstanbul adını aldı. Türkiye’deki faaliyetlere ek olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan ve Gürcistan'da da Tefal ve Rowenta markalarının pazarlama faaliyetleri Groupe SEB İstanbul tarafından yürütülmektedir. Groupe SEB 150'den fazla ülkede faaliyet gösteren Groupe SEB, küçük ev aletleri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. Öyle ki, tüm dünya üzerinde saniye başına ortalama dört adet Groupe SEB ürünü satılmaktadır. Groupe SEB çatısı altında Tefal, Rowenta, Moulinex, Lagostina ve Krups markaları yer almaktadır ve 2011 yılında bu markalardan dünya üzerinde 100 milyon adetten fazla ürün satılmıştır.


 

TEFAL SHOP ONLINE - BİZE ULAŞIN Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş. Adres: Dereboyu Cad. Bilim Sok. Sun Plaza No: 5 Kat: 2 Maslak, 34398 Sarıyer İstanbul Müşteri Hizmetleri: 444 40 50 0850 222 40 50 E-posta: musterihizmetleri@tefalshop.com.tr

 

 

 

Arama Kelimeleri: Tefal, Rowenta, Actifry, Ütü, Tava, Tencere, Izgara, Kahvaltı, Çay, Kahve, Tost, Seramik, Yoğurt, Dondurma, Süpürge, Epilatör, tefal ürünleri, tefal clipso, tefal fiyat listesi , moulinex dograyici , tefal düdüklü tencere en ucuz , tefal acticook , actifry tefal , tefal ultimate autoclean 500 , teflon tencere , tefal ekmek yapma makinesi , ekmek kızartma makinesi , tefal seramik tava , tefal çay makinesi , düdüklü tencere, tefal kıyma makinesi, tefal küçük ev aletleri fiyatları online ev aletleri alışveriş, tefal mağaza , tefal musteri hizmetleri nedir? tefal hakkında, tefal güvenli mi? tefal kimin? tefal kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar.