Alışveriş Kampanyaları - *1V1Y Kampanyalar ve İndirimler

Alışveriş kulüplerinde bugün

 

 

Ana Sayfa

 Özel Kulüpler

Fırsatlar

 İndirimler Kullanıcı Sözleşmesi  Hakkımızda  İletişim   Site Haritası
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    İLETİŞİM
ÖZEL ALIŞVERİŞ   FIRSATLAR

FİRMALAR

KAMPANYALAR

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

NEDEN BİZ? TÜKETİCİ HAKLARI 3D Secure Nedir?
Bizi Takip Edin
1V1Y HAKKINDA


Bir Varmış Bir Yokmuş, Türkiye’nin moda ve perakende sektörüne imza atmış markalarının gücü ile Ekim 2011’de kurulmuştur. Güncel moda haberlerinden stil önerilerine kadar farklılıklar sunan, keyifli bir alışveriş deneyimi önceliğiyle yaşamınızın her anında yanınızda olacak 1V1Y.COM, Türkiye’nin önde gelen güvenilir markalarının sezon koleksiyonlarının ‘en’lerini avantajlar ile sunan ve markaların geçmiş sezonlarındaki ürünlerine özel kampanyalarla ulaşabilir online alışveriş sitesidir. 1V1Y - Sezon Koleksiyonları 1V1Y.COM   stil önerileri ile sezonun EN’lerine AN’lık fırsatlarla sahip olabilirsiniz. 1V1Y-Günün Fırsatları Yüzlerce markanın fırsat ürünlerine %90’a varan indirimler ile ulaşabilirsiniz.
Ünlü markaların, birçok ürün, en ucuz Fiyatlar! Online alışverişin özel alışveriş kulübü 1v1y.com ile her gün Ünlü ve lüks markaları muhteşem kampanyalarından faydalanın ve yaşamınıza güzellik katın.

Arama Etiketleri: 1v1y, 1v1y.com, 1varmış 1yokmuş, birvarmış bir yokmuş, 1v1y 1v1y, 1v1y Fırsatları, 1v1y Kampanyaları, Online Alışveriş Kulübü, Özel Alışveriş Kulübü, Private Shopping, Sanal Alışveriş, 1v1y Giyim, 1v1y Moda, 1v1y Ayakkabı, 1v1y Giyim Ürünleri, 1v1y saat, 1v1y Alışveriş, Özel Alışveriş Sitesi, 1v1y kampanyaları, 1v1y markaları,Lüks ürün kampanyaları, 1v1y indirimleri, 1v1y fırsatları, indirim, indirimler, kampanyalar, alışveriş kulüpleri, 1v1y private shoping, 1v1y alışveriş kulübü


* Bu Sayfada Yer Alan Kampanyalar Günlük ve Gün Aşırı olacak şekilde değişmekte olup bilgilendirme amaçlıdır.Değişiklik Gösterebilir.