1V1Y.com - Özel Alışveriş Kulüpleri  

Alışveriş kulüplerinde bugün

 

       

Değerlendirme

Web sitesi 1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
Güvenilirlik 1-güvensiz  2- az güzvenli 3- güvenli  4- güvenilir 5- süper güvenli
Hizmet 1-çok kötü  2- kötü 3- idare eder 4- iyi  5- çok iyi
Fiyat 1-Çok pahalı 2- pahalı 3- alınabilir 4- ucuz  5-çok ucuz
Bizce 1-Çok kötü 2- kötü 3-vasati  4- iyi 5-çok iyi

YORUM YAPIN

1v1y.com hakkında : Bir Varmış Bir Yokmuş, Türkiye’nin moda ve perakende sektörüne imza atmış markalarının gücü ile Ekim 2011’de kurulmuştur. Güncel moda haberlerinden stil önerilerine kadar farklılıklar sunan, keyifli bir alışveriş deneyimi önceliğiyle yaşamınızın her anında yanınızda olacak 1V1Y.COM, Türkiye’nin önde gelen güvenilir markalarının sezon koleksiyonlarının ‘en’lerini avantajlar ile sunan ve markaların geçmiş sezonlarındaki ürünlerine özel kampanyalarla ulaşabileceğiniz online alışveriş sitesidir.
1v1y.com nedir ? 1V1Y.COM editörlerinin stil önerileri ile sezonun EN’lerine AN’lık fırsatlarla sahip olabilirsiniz. Yüzlerce markanın fırsat ürünlerine %90’a varan indirimler ile ulaşabilirsiniz.
1v1y.com iletişim: Perabayt Bilişim Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş
İade Adresi :
 Mermerciler Sanayi Sitesi Birinci Sokak N: 3, Yakuplu / Beylikdüzü  İSTANBUL 
Merkez : Huzur Mahallesi Yeni Çamlık Caddesi No: 1 Şişli İstanbul / Türkiye
Tel :
444 5 664                    Faks : -            
Email:
destek@1v1y.com  

1varmış 1 yokmuş ve alışveriş : Güncel moda haberlerinden stil önerilerine kadar farklılıklar sunan, keyifli bir alışveriş deneyimi önceliğiyle yaşamınızın her anında yanınızda olacak 1V1Y.COM, Türkiye’nin önde gelen güvenilir markalarının sezon koleksiyonlarının ‘en’lerini avantajlar ile sunan ve markaların geçmiş sezonlarındaki ürünlerine özel kampanyalarla ulaşabileceğiniz online alışveriş sitesidir.
Türkiye ‘deki geçmişi kuvvetli firmaların birlikte oluşturduğu bu online alışveriş sitesi 1V1Y (Bir Varmış Bir Yokmuş) Eylül 2011de açıldı.Bu köklü şirketler kimlerdir? Aerosoles, Columbia, Converse, Derimod, Desa, Diesel, Furla, Glocal, GözGrup, Hotiç, İpekyol, Kiğılı, Koton,  Saat&Saat, Samsonite, Sorel, Tekin Acar Cosmetics, Twist, Vetrina, Vitrin, Zeki Triko firmaların garantisi altındadır. Bu özel alışveriş sitesi 1V1Y(bir varmış bir yokmuş) Adı geçen firmaların sezon ve sezon sonu ürünlerini siz değerli internet kullanıcıları için ürünleri avantajlı fiyatlarla sunmaktadır. Ortak olan firmaların mağazalarında da 1V1Y  Stickerlarını görebilirsiniz. 1V1Y-Sezon Koleksiyonlarına saniyelik anlarla sahip olabilirsiniz. Bir başmışsınız var bir bakmışsınız yok.

1V1Y-Günün Fırsatlarında yüzlerce markanın fırsat ürünlerine %90’a varan indirimler ile ulaşabilirsiniz.
1V1Y MAG-Online Dergi
de moda, stil ve trendlere dair aradığınız her şeyi bulabilir ve bir tık’la>>> satın alabilirsiniz.

1varmış 1 yokmuş ve Müşteri Hizmeti: 1V1Y .com'dan yapmış olduğunuz alışverişlerinizi kredi kartınız ile güvenle ödeyebilir; peşin fiyatına  3 taksit yaptırabilirsiniz. Yeni sezon kategorisinden yaptığınız alışverişler   3 iş günü içersinde kargoda. Kampanyalı ürünlerden yapacağınız indirimli alışverişlerde;  kampanya süresi dolduktan sonra 7 iş günü içerisinde kargoya verilir. 125 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizken, 100TL ve altı alışverişlerinizde  kargo ücreti için  5.99 TL’yi ödeyerek alışverişinizi yapabilirsiniz.. Özel günlerde de siz kullanıcılarını unutmayarak  size sunduğu  kampanyalarda tüm siparişlerde ücretsiz kargo ile karşınızda. Bütün bu özelliklerden yaralanabilmek istiyorsanız 1V1Y davetsiz üye olmak. Diyelim ki; satın aldığınız ürünle ilgili bir problemle karşı karşıya kaldınız, Ürünü kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde aldığınız ürün veya ürünlerinizi iade edebilirsiniz ve kargo ücreti ödemezsiniz.

 

 

 

  

ÖZEL ALIŞVERİŞ   FIRSATLAR

FİRMALAR

KAMPANYALAR

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

NEDEN BİZ? TÜKETİCİ HAKLARI 3D Secure Nedir?

Ana Sayfa

 Özel Kulüpler

Fırsatlar

 İndirimler Kullanıcı Sözleşmesi  Hakkımızda   İletişim   Site Haritası
Bizi Takip Edin
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    İLETİŞİM