Bizi Takip Edin
   
   
   
   

Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu.n11.com ‘ da milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. n11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

N11.com

 Diğer Alışveriş Mağazaları

Arama Kelimeleri:  katı meyve sıkacağı philips, indirimli bebek arabası, bebek arabası puset, laser fax printer, erkek kol saatleri, boy uzatan tabanlık, kız çocuk ayakkabı, erkek büyük beden, slr fotoğraf makineleri, max factör fondoten ,indirimli alışveriş, , n11 Online Alışveriş Musteri Hizmetleri, n11  Nedir? n11 Hakkında, n11  Güvenli Mi? n11 Kimin? n11 Kampanyaları,n11  İndirimler, Neden n11 ? n11  İletişim, n11 Ürünleri, Açıklamalar.

   
   

N11.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

  N11.COM HAKKINDA    N11.com Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu. N11.com’ binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin uğurlu adresidir. Yani klasik pazaryeri sitesidir. Doğuş Grubu’nun yeni pazaryeri, site üzerinde elektronikten modaya, spordan otomotive kadar çok sayıda kategori ve alt kategorilerde farklı ürünler bulunuyor.İhtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir alışveriş sitesi üzerinden ucuza almak, alırken kazanmak istiyorsanız N11 adresini ziyaret edebilir ve ücretsiz üye olabilirsiniz.Aklınıza gelebilecek bir çok ürün sizi n11.com ‘da bekliyor. Alıcı değilseniz ve size ait bir mağaza varsa ürünlerinizi n11’de satışa da çıkarabilirsiniz.n11.com’un özelliği ise ürünü almaya karar veriyorsunuz d aha sonra ödeme işlemi gerçekleştiriyorsunuz ve ürün size geliyor. Ürün size teslim edildiğinde üründe herhangi bir hasar ya da kusur varsa veya sizin beklentinizi karşılamıyorsa n11sistem ile irtibata geçiyorsunuz ve alışverişiniz durduruluyor. Bu sayede istemediğiniz bir ürüne para vermemiş olmuyorsunuz. . n11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. N11.com’da gördüğünüz fiyatlar gerçek buna inanın. Ürünlerin tamamı orijinal ve garantilidir.n11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden n11.com ‘ da milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. 

 
 N11 ’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?
Firma Kurumsal bir firmadır, Doğuş Grubu, Güney Kore'nin en büyük gruplarından SK Grup ile ortak bir projeye imza atıyor
www.n11.com -
3 D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir. GlobalSign sertifikalı n11.com, Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak GlobalSign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.
n11
.com’da satışa sunulan tüm ürünler %100 orijinal ve garantilidir. Tüm ürünleri üretici firma , ithalatçı firma veya distribütör firma garantisi altındadır ve ürünlerin servis hizmetleri yetkili servisler tarafından verilmektedir.
n11.com‘da alışveriş; ürün kontrolü, deneme ve onay süreçlerinden oluşan “Ödeme Koruma Sistemi”nin güvencesi altındadır.
Mesafeli satış sözleşmesi kapsamında, tüketicinin, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya malın gösterdiği adresteki 3. kişi/kuruluşa teslim edildiği tarihten itibaren yedi (7) gün içerisinde malı reddederek/iade ederek sözleşmeden cayma hakkı vardır.
Kargo firmaları ile yapılan gönderimlerde, ortalama teslim süresi 2 iş günüdür. Ancak posta yoluyla yapılan gönderimlerde bu süre 7 ila 10 gün sürebilir.
Cayma hakkı kapsamında ürün iadelerinde, iade kargo ücreti mağazalara aittir. Müşteriler, ürünleri kişisel sebeplerle iade etseler dahi kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakkı vardır.

                                                                                              

 N11.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

  N11 'ya güvenebilir miyiz?
 
  
Site üzerinden alışveriş maksadıyla sipariş verilebilmesi için kullanıcılardan kendileri ve ödeme yöntemleri ile ilgili bir takım bilgiler (isim-soy isim, telefon, adres, e-posta adresi, TC Kimlik numarası, kredi kartı bilgileri gibi) istenmektedir. Kredi kartı bilgileri Site veri tabanında kaydedilmeyerek SSL güvenliği ile sipariş esnasında doğrudan bankaya iletilmektedir. 3D Secure sisteminin olması : İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bir ödeme sistemidir.
Ödeme sayfasına geldiğinizde web tarayıcınızda aşağıdaki fotoğraftaki gibi bir görüntü olmalı.Bu görüntü sizin güvenli alışveriş yaptığınızın işaretidir.

 Ödeme Koruma Sistemi Nedir?

1- Müşteri ürünü alır Müşteri, ürünü seçip sepete ekler. Ödeme tamamlandıktan sonra ürün bedeli, n11.com havuz hesabına aktarılır.
2- Ürün kargolanır Mağaza, ürünü belirttiği süre içerisinde müşteriye gönderir. Müşteri, ürünü teslim alıp inceler.
3- Ödeme mağazaya aktarılır Müşteri, ürünü teslim alıp inceler ve siparişe onay verir. Onay ile birlikte ödeme, n11.com havuz hesabından mağazaya aktarılır.


 

 
 

 
 

 

  N11.com  İLETİŞİM

 

  N11.com  NEREDE ?

Nedir

?

Binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin uğurlu adresi

 

Unvan

:

Doğuş Planet Elektronik Ticaret Ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.

 
Merkez :

Reşitpaşa Mah. İ.T.Ü. Teknokent ARI 3 No: 4/A-3 İç kapı No: 8-9 Sarıyer / ISTANBUL

 
Tel :

0 212 999 66 70 / 0850 333 0011

 
Faks :

-

 
İade :

Aynı Adres

 
E-Mail :

-

 
       
         
- N11?
-
İletişim
-
Nerede
-
Yorumlar
-
K. Kartı
-
Mail yaz