Bizi Takip Edin
   
   
   
   

      Türk insanının kültürel özellikleri göz önünde bulundurularak, alanının önde gelen Türk psikoloğu tarafından geliştirilmiş kişilik analiz testi sayesinde ciddi, mutlu ve seviyeli ilişki arayan insanlar bir araya getirilir.

Ankara.net

  + 18  Yetişkinlere özel bir servistir

Arama Kelimeleri:  arkadaşlık siteleri, arkadaş arıyorum, evlilik sitesi, evlilik siteleri, arkadaşlık sitesi, arkadaşlık siteleri,uzun süreli ilişki, evlilik, aşk, Ankara net arkadaşlık sitesi, ,Ankara.net sitesi, Ankara.net güvenli mi , Ankara.net nasıldır, Ankara.net kulaklık , Cep Telefonu, En Ucuz Fiyatlar,Ankara.net kategoriler, Ankara.net Online Alışveriş Musteri Hizmetleri, , Nedir? Hakkında, Güvenli Mi? Kimin? Kampanyaları, İndirimler, Neden? İletişim Ürünleri Açıklamalar.

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

Ankara.net yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

ANKARA.NET HAKKINDASadece Ankara'ya özel arkadaşlık sitesi.  Ankara.net'te en yakınınızda olan kişilerle tanışırsınız. İster sevgili olun ister arkadaş. Ankara.net 2005 yılından bu yana binlerce kişiyi tanıştırdı. 4 milyona yakın üyesi var.  Ara, bul, arkadaş ol Ankara.net üyeleriyle tanışmak çok kolay. Semtinizde oturanlar arasında arama yapın. Mesaj gönderin. Beğendiğiniz kişilerle hemen arkadaş olun.Uzaklarda aramayın! Ankara.net'te sohbet ettiğiniz kişi sizinle aynı semtte, hatta belki de aynı mahallede oturuyor. Niye uzakta olanlarla vakit kaybedesiniz ki? Aradığınız aşk yanı başınızda! Benzersiz Özellikler İlçeye ve semte göre arkadaş arayın. Ankara.net'te beğeneceğiniz pek çok arama seçeneği var. Profilinizi kimlerin gezdiğini görün. Sizinle yakından ilgilenen biri olduğunda anında bilginiz olsun. Sizi favori listesine ekleyenleri öğrenin. Göndereceğiniz ilk mesaj da hazır: İlgin için teşekkürler! Size "Evet" diyenlerden haberdar olun. Endişelenmeyin, o anda sitede olmasanız bile sistem e-posta gönderir. Üyeliğin ücretli olduğu site, üstün teknolojik özellikleri ancak bunun yanında son derece kullanışlı ara yüzü ile öne çıkıyor. Ankara.net’te yayınlanan banner reklamlarda Ankara'da yaşayanlara, cinsiyete, yaşa göre hedefleme yapmak mümkün.

 
 

 
 

 

  Ankara.net  İLETİŞİM

 

  Ankara.net  NEREDE ?

Nedir

?

Ankara'a özel Arkadaşlık sitesi.

 

Unvan

:

 
Merkez :

Eski Üsküdar Cad. Çayıryolu Sk. Nora Center No:1 34752 İçerenköy /Istanbul

 
Tel :

0 216 469 41 80  

 
Faks :

-

 
İade :

Aynı Adres

 
E-Mail :

-