Bizi Takip Edin
   
   
   
   

      Sitenin şık ve seçkin tasarımı zevk veren ve etkin bir deneyim edinmenizi sağlıyor, öte yandan etkin uyum sistemi sayesinde arzularına bağlı olarak sana her zaman yeni seçenekler sunulacak. Anonim olarak kadın, erkek veya çift olarak kayıt ol ve ideal arkadaşını ve erotik arzularını yaz. Sana tercihlerine göre olası arkadaşlar sunulacak.

Casualclub.com

  + 18  Yetişkinlere özel bir servistir

Arama Kelimeleri:  Yetişkinler için ilanlar, randevu, ihanet, sadık olmayan kadın, evlilik dışı ilişkiler, evli kadınlar, evli erkekler, bekarla buluşma, çift değişimi, ,Casualclub sitesi, Casualclub güvenli mi , Casualclub nasıldır, Casualclub kulaklık , Cep Telefonu, En Ucuz Fiyatlar,Casualclub kategoriler, Casualclub Online Alışveriş Musteri Hizmetleri, , Nedir? Hakkında, Güvenli Mi? Kimin? Kampanyaları, İndirimler, Neden? İletişim Ürünleri Açıklamalar.

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

Casualclub.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

  CASUAL CLUB.COM HAKKINDASitenin şık ve seçkin tasarımı zevk veren ve etkin bir deneyim edinmenizi sağlıyor, öte yandan etkin uyum sistemi sayesinde arzularına bağlı olarak sana her zaman yeni seçenekler sunulacak. Anonim olarak kadın, erkek veya çift olarak kayıt ol ve ideal arkadaşını ve erotik arzularını yaz. Sana tercihlerine göre olası arkadaşlar sunulacak. Anonim olarak onlarla iletişime geçip tanışabilirsin.Tüm dünyadan arkadaşlarla iletişime geçebilirsin. Arkadaşını aramak için beş farklı yer seçebilirsiniz.

 Günlük Buluşma:  Herkesin aradığı büyük bir aşk değil her zaman.. Bir çok kişi sorunsuz bir macera arayışında: evliliğin sabit ritmini bozmak veya arzulandığını hissettirecek bir flört. Bütün bunlar 'gündelik buluşma' tanımına giriyor, bu tüm dünyada hızlıca yayılan ve aşk hayatına yeni ve daha serbest bir bakış açısı getiren bir olgu. Casual Club kullanıcılarına ortak ilgi alanları olan arkadaşlar bulmaları için, güven ve gizlilik içinde saygın ve şık bir yer sunuyor. Bütün kişisel sayfalar isimsizdir ve sadece istediğiniz kişilere bilgilerinizi verebilirsiniz. VİP-PASS KULLANICISI OLARAK SICAK MACERALAR YAŞAYABİLME İMKANINIZ ARTACAK. ÖTE YANDAN SİTEMİZİN TÜM HİZMETLERİ BAYANLARA ÜCRETSİZDİR. Vip-Pass avantajları: Arkadaşlarınızla site içerisinde direk olarak ve aktif şekilde etkileşebilirsiniz. Mesajlarınızı her zaman görüntüleyebilirsiniz ve istediğiniz zaman okumak için kayıt edebilirsiniz Tercih ettiğiniz arkadaşlarınızı kayıt edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın kişisel sayfasını tümüyle görüntüleyebilirsiniz.

 
 

 
 

 

  Casualclub.com  İLETİŞİM

 

  Casualclub.com  NEREDE ?

Nedir

?

Hayatının aşkını değil, sıcak veya gizli bir buluşma arayan insanların uluslararası arkadaşlık portalı.

 

Unvan

:

TekkaDate S.r.l.

 
Merkez :

Lungo Dora Colletta, 67 10153 Turin, Italy

 
Tel :

+39 011 24 13 073

 
Faks :

+39 011 23 76 334

 
İade :

Aynı Adres

 
E-Mail :

info@tekkadate.com