Bizi Takip Edin
   
   
   
   

      Türk insanının kültürel özellikleri göz önünde bulundurularak, alanının önde gelen Türk psikologu tarafından geliştirilmiş kişilik analiz testi sayesinde ciddi, mutlu ve seviyeli ilişki arayan insanlar bir araya getirilir.

ecift.com

  + 18  Yetişkinlere özel bir servistir

Arama Kelimeleri:  arkadaşlık, arkadaş,arkadaş bul, sohbet et, siber alemde arkadaşlık , sohbet siteleri, çöpçatan, eçift giriş, arkadaşlık sitesi, eş aramak, bayan arkadaş, ücretsiz arkadaşlık sitesi, eğitimli bayanlar ve gerçek profiller, ciddi ve eğitimli erkekler, ciddi ilişki ve seviyeli arkadaşlık sitesi, eçift üyelik iptali, eçift iptal etme, eçift sohbet, eçift ücretlimi, eçift iletişim, eçift premium, eçift üyelik giriş, eçift kişilik analiz testi , eçift güvenli mi , eçift nasıldır, eçift Nedir? Hakkında, eçift Güvenli Mi? eçift Kimin? Neden eçift ? ,eçift İletişim, eçift Açıklamalar.

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

eÇift   yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

EÇİFT HAKKINDA: eÇift ciddi ilişki arayan insanların seviyeli arkadaşlık sitesi. eÇift, nitelikli Türk bekârlar için hizmet veren Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ciddi ilişki ve arkadaşlık sitesidir. Türk insanının kültürel yapısını ön planda tutarak seçilmiş ve işinde önde gelen Türk psikologu tarafından geliştirilmiş olan kişilik analiz testi sayesinde aradığı ciddi, mutlu ve seviyeli ilişki eÇifte bulabilir. eÇift, üyelerin belirlediği ; kişide aradığı özel kriterleri yenilikçi eşleştirme metoduyla, binlerce üye profilini analiz ederek ve aradığınız kriterlerde size en uyumlu eşi bulmanızı sağlayabilir. eÇift’le Bölgelere göre arama yapabilir ve çevrenizdeki bekarlarla tanışabilirsiniz. İdeal insanı nerede aramak istediğiniz size kalmıştır. Belirlediğiniz arama kriterlerini dilediğiniz an dilediğiniz şekilde değiştirme şansına sahipsiniz. Aşkı uzaklarda aramanıza gerek yok eÇift sizin için en uygun site olabilir .

eÇift – Güven ve Kalite Garantisi

eÇift – Güven ve Kalite Garantisi

eÇift, inovatif bir ilişki ve arkadaşlık sitesi olarak güven ve yüksek kaliteye önem vermekte.. Deneyimli müşteri ilişkileri ekibi tarafından bütün profiller doğruluk ve uygunluk açısından kontrol edilir ve yüksek kalitede hizmet sağlanır.Üyelerine üye profillerinin gerçek ve tek tek kontrol edildiğini garanti ediyor.Taraflarına bildirilen her profili ise dikkate alıyor ve gerekli durumda üyeliklerini derhal iptal ediyor.

 

Basında eÇift !

03. Temmuz 2011
'e-evleniyoruz', mutluyuz!  ecift.com: Aralık 2009’da kurulan ecift.com sektörün en çok üyeye sahip sitesi. 1 milyondan fazla üyeye ulaşan sitede, bugüne kadar 30’dan fazla çift ‘muradına ermiş’. Bilimsel kişilik analiz testleri ile üyeleri birbirine eşleyen siteye her gün 4 bin yeni üye geliyor. DEVAMI...
21. Aralık 2010
İdeal eş bulan sitenin üyesi 1 milyona yaklaştı.Üyelerine, kişilik analiz testi yaptırarak, "yakın uyumluluk gösteren" adayları "ideal eş" olarak öneren "www.ecift.com"un üye sayısı 1 milyona yaklaştı. DEVAMI

01. Aralık 2010

Sonunda bu da oldu - Test şart :Ne six pack ne uzun boy, sadakat istiyor kadınlar, gerisini yana koy! diyerek bu güne de başlıyoruz ..DEVAMI.

18. Aralık 2010
Pijamalarınızla flört edebilirsiniz!Herkesin sürekli koşturduğu, ilişkilere, sevgiye fırsat olmayan dir dünyada yasıyoruz ... Bir yanımız aşık olup yuva kurmayı ümit ediyor.DEVAMI

 
 

 
 

 

  eÇift    İLETİŞİM

 

  eÇift    NEREDE ?

Nedir

?

eçift, nitelikli Türk bekârlar için hizmet veren Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ciddi ilişki ve arkadaşlık sitesidir.

 

Unvan

:

 Elit Teknoloji Hizmetleri İnternet A.Ş.

 
Merkez :

Teşvikiye Mah. Ahmet Fetgari Sok. No: 35 34365 Teşvikiye/Istanbul

 
Tel :

0 212 233 33 03    

 
Faks :

0 212 233 35 10 

 
İade :

Aynı Adres

 
E-Mail :

 bilgi@siberalem.com