Bizi Takip Edin
   
   
   
   

Türkiye’nin ilk ve en büyük İslami evlilik sitesi. İslami değerler doğrultusunda evlilik yolunda adım atmak isteyen kişileri bir araya getiriyor. Hizmet vermeye başladığı günden bugüne yüzlerce çiftimizin evlenmesine vesile oldu. Gayri ahlaki bir durumun söz konusu olmadığı bu platforma siz de katılarak özlemini çektiğiniz yuvayı kurabilirsiniz.

Gonuldensevenler.com

  + 18  Yetişkinlere özel bir servistir

Arama Kelimeleri:  evlilik sitesi,evlilik siteleri,ciddi evlilik sitesi,eş arama sitesi,islami arkadaşlık,islami evlilik siteleri,islam ve evlilik, islami evlilik, gönülden sevenler, eş arama, evlilik, nikah gönülden sevenler üyelik iptali, gönülden sevenler iptal etme, gönülden sevenler sohbet, gönülden sevenler ücretlimi, gönülden sevenler iletişim, gönülden sevenler premium, gönülden sevenler üyelik giriş, gönülden sevenler kişilik analiz testi , gönülden sevenler güvenli mi , gönülden sevenler nasıldır, gönülden sevenler Nedir? Hakkında, gönülden sevenler Güvenli Mi? gönülden sevenler Kimin? Neden gönülden sevenler ? ,gönülden sevenler İletişim, gönülden sevenler Açıklamalar.

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

gönülden sevenler   yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

GÖNÜLDEN SEVENLER HAKKINDA : Gönülden sevenler Türkiye'nin ilk ve en büyük İslami evlilik sitesi. İslami değerler doğrultusunda evlilik yolunda adım atmak isteyen kişileri bir araya getiriyor.Hizmet vermeye başladığı günden bugüne yüzlerce çiftin evlenmesine vesile oldu. Gayri ahlaki bir durumun söz konusu olmadığı bu platforma siz de katılarak özlemini çektiğiniz yuvayı kurabilirsiniz. Eğer bir arkadaş veya sevgili arıyorsanız aradığınız yer burası değil. Çünkü Gonulden Sevenler bir arkadaşlık sitesi değil evlenmek isteyen ve evliliği en azından düşünen kişiler için faaliyet gösteren sitedir. Sistemdeki kişilerin evlilik olarak ciddi düşünceler içinde olduğunu özellikle hatırlatmak isteriz. Siteye üye olan veya olacak kullanıcılar evlilik niyeti ile tanışacağı kişiler hakkında genel bilgi sahibi olmak istemesi en doğal haklarıdır. Bu nedenle siteye kayıt işlemi sırasında, kendinizin genel özelliklerinizden ve aradığınız eş adayınızın genel özelliklerinden oluşan iki tane detaylı bilgi formu eksiksiz doldurun. Bu sayede kullanıcılar hakkında ve sizin hakkınızda bilgi sahibi olarak size en uygun eş adayınızı bulmanız açısından kolaylaşacaktır. Sitede yer alan profiller 7/24 site editörleri tarafından sürekli kontrol ediliyor.Kullanıcıların tüm bilgileri saklı tutulmakta ve kimse ile paylaşılmamaktadır. Ayrıca fotoğraflarınızın çalınmasına karşılık bir çok önlem alınmıştır.Sisteme evli,boşanma aşamasında yada ayrı yaşayan resmen boşanmamış kişilerin üye olması kesinlikle yasaktır. Evli oldukları anlaşıldığı takdirde haklarında yasal işlem başlatılır.

 
 

 
 

 

  Gölden sevenler  İLETİŞİM

 

  Gölden sevenler   NEREDE ?

Nedir

?    

Unvan

:    
Merkez :    
Tel :    
Faks :    
İade :    
E-Mail :