Bizi Takip Edin
   
   
   
   

     Tüm bekar üyeleri keşfet, profillerine bak ve onlarla irtibata geç. İrtibatlarınla hep bağlantıda olacaksın, ne zaman, nerede olursan ol. 10 milyona yakın üye sayısı ve doğru eşleştirme sistemi sayesinde aradığınız kişiyi kolayca bulabileceğiniz OneDate, son dönemin en popüler dating platformlarının başında geliyor.

Onedate.com

  + 18  Yetişkinlere özel bir servistir

Arama Kelimeleri:  Yetişkinler için ilanlar, kızlar, catt, partner, partners, uyum, uyumluk, tarıhler, dating, zapping, profil, profiller, sohbe, gay, flört, sohbet etmek, chatroom, sohbetleşmek, sohbete dalmak, sohbet et, buluşma ilanları, direk konuşma, buluşma sitesi, buluşturan siteler, aşk, single, singles, bedava sohbet, buluşma ilanları, Onedate sitesi, Onedate güvenli mi , Onedate nasıldır, Onedate kulaklık , Cep Telefonu, En Ucuz Fiyatlar,Onedate kategoriler, Onedate Online Alışveriş Musteri Hizmetleri, , Nedir? Hakkında, Güvenli Mi? Kimin? Kampanyaları, İndirimler, Neden? İletişim Ürünleri Açıklamalar.

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

Onedate.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

  ONEDATE.COM HAKKINDAonedate; Hergün binlerce insan siteye kayıt oluyor. Sen de yeni arkadaşlar, eğlence ve hatta aşk arıyorsan onedate de yeni birçok insan tanıyabilirsin. Onedate.com sayesinde şehrinde, ülkende ve dünyada yeni insanlarla tanışman an meselesi.Üyelik tamamen ücretsizdir. Profilini yaratırken sana bazı bilgiler sorulacak: email, doğum tarihi, cinsiyet, yaşadığın şehir veya bölge. Ayrıca kullanacağın rumuzu seçmen istenecek: unutma ki seçtiğin rumuz daha sonra değiştirilemez. Üye olarak onedate sayfasında bazı bilgilerinin yayınlanmasını kabul etmiş olacaksınız. Özellikle profilinde kayıt sırasında belirtmiş olduğun şu bilgilerin yayınlanacaktır: ülken, bulunduğun şehir veya bölge, cinsiyetin, yaşın. E-mail adresin sadece mesajları alman için kullanılacak ve onedate görülmeyecektir. Üyelik aşamalarında profilini tamamlayabilir, aradığın insanın profilini belirleyebilir, fotoğraf ekleyebilir ve kısa bir kendini tanıtma mesajı yazabilirsin. Üyeliğini tamamladıktan sonra, profilin oluşturulacak ve sitede yayınlanacaktır. Kaydını tamamladıktan sonra Kullanıcı adını ve şifreni doğru olarak yazarak onedate giriş yapabilirsin.

 
 

 
 

 

  Onedate.com  İLETİŞİM

 

  Onedate.com  NEREDE ?

Nedir

?

Aşkı internette bulup mutlu olanların sayısı küçümsenmeyecek kadar fazla ; özel anlar yaşayacağın insanı bulabileceğin yabancı patentli bir Arkadaşlık sitesi

 

Unvan

:

Tekka Date S.A.

 
Merkez :

Via Trevano,7 6900 Lugano İsviçre

 
Tel :

 

 
Faks :

+41 91 604 6487

 
İade :

Aynı Adres

 
E-Mail :

info@tekkadate.com