Bizi Takip Edin
   
   
   
   

     Pembe panjur’da yer alan eşleştirme algoritması temellerini bilimsel karakter analizi envanterlerinden alır. Üyelik yaratma aşamasında üyelerin karakter analizi testine verdiği cevaplar doğrultusunda eşlestirme algoritması en uygun üyeleri seçerek eşleştirme yapar. Bu sistem sayesinde karakter analizi testini doğru ve eksiksiz olarak dolduran üye kendisine en uygun üye ile eşleşir.

Pembepanjur.com

  + 18  Yetişkinlere özel bir servistir

Arama Kelimeleri:  evlilik sitesi, evlilik siteleri, arkadaşlık sitesi, arkadaşlık siteleri,uzun süreli ilişki, evlilik, aşk, pembe panjur sohbet, pembe panjur üyelik iptali, pembe panjur site, pembe panjur gold üyelik, Pembe panjur sitesi, Pembe panjur güvenli mi , Pembe panjur nasıldır, Pembe panjur kulaklık , Cep Telefonu, En Ucuz Fiyatlar,Pembe panjur kategoriler, Pembe panjur Online Alışveriş Musteri Hizmetleri, , Nedir? Hakkında, Güvenli Mi? Kimin? Kampanyaları, İndirimler, Neden? İletişim Ürünleri Açıklamalar.

   
   
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar

 

 

Pembepanjur.com yorumları

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat (0) Yorum
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat   Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat  

PEMBEPANJUR.COM HAKKINDAPEMBE PANJURLU EVİMİZ OLACAK SEVGİLİM ! DİYEBİLMEK İÇİN Mutlu hayatın başlangıcı olabilecek Pembepanjur.com Hayatınızın dönüm noktası olabilir.Pembe panjur’da bilimsel karakter analizi yer alan eşleştirme algoritması ile olur. Üyelik olma aşamasında üyelerin karakter analizi testine verdiği cevaplar eşleştirme analizinde en uygun üyeleri seçerek size sunar. Bu sayede karakter analizi testini doğru ve eksiksiz olarak dolduran üye kendisine en uygun üye ile eşleşir. Pembe panjur’da yer alan diğer bir özellik ise üyelerin birbirlerine arama yapmasına izin verilmemesidir. Bu sistem üyelerin gizliliğini korumak amacıyla yapılmış bir sitemdir.Pembe Panjur’da, eşlesen üyelerin dışındaki kalan üyelerin diğer üyelerin profillerini görme, mesaj yazma ve sitenin diğer uygulamaları ile birlikte bütün üyeler arasında arama yapma imkanının olmamasıdır. Profilleriniz ve kişisel bilgileriniz hiçbir arama google vb. motorunda yer almaz. Pembe Panjur’da oluşturulan üyelikler gizlidir. Pembe panjur sizin karakterinizi, kariyerinizi, eğitiminizi , nelerden hoşlanırsınız, hobileriniz, hayat anlayışınız gibi ve daha bir çok faktörü değerlendirir, ve bu analizi size uygun üyelerle değerlendirir. Bu asıl amaç evliliğinizde ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayabilecek aileyi ortaya çıkarmaktır. Siteye giriş esnasında bankalarca da kullanılan 256-bit SSL şifreleme teknolojisi kullanılır. Ayrıca şifreleriniz de veritabanında tekrar şifrelenerek saklanır, dolayısıyla şifrelerin orijinallerinin bilinmesi imkansızdır. Basında Pembe Panjur ! 4 Ağustos 2011 Türkiye’nin önde gelen başarılı melek yatırımcılarının internet sektöründe gelecek gördükleri girişimlere yatırım yapmak için oluşturdukları Etohum Fonu 2011 içerisinde ortak olacakları yeni şirketleri belirledi. DEVAMI 4 Ağustos 2011 Hürriyet'te yatırım haberi : Türkiye’nin önde gelen başarılı melek yatırımcılarının internet sektöründe gelecek gördükleri girişimlere yatırım yapmak için oluşturdukları Etohum Fonu 2011 içerisinde ortak olacakları yeni şirketleri belirledi. DEVAMI 17 Haziran 2011 Gezegen Mehmet'e konuk olduk: Kurucularımızdan Seda Berber Gezegen Mehmet'in konuğuydu. DEVAMI 18. Aralık 2010 Pembe Panjur NetGece programına konuk oldu: TRT Radyo - 1'de Saadet Baykal'ın sunduğu "Gecenin İçinden" programında Burak Barutçu'nun NetGece bölümüne konuk olduk. Programda Pembe Panjur'un üye profilini ve geleceğe dair projelerimizi anlattık.. ve diğer Basın haberleri için DEVAMI

 
 

 
 

 

Pembepanjur.com  İLETİŞİM

 

  Pembepanjur.com  NEREDE ?

Nedir

?

Evlilik ve Arkadaşlık sitesidir.

 

Unvan

:

Panjur Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret AŞ  

 
Merkez :

F. Korutürk Cad No:4, Bakırköy 34142 - İstanbul

 
Tel :

0 (850) 558 08 08

 
Faks :

0 212 570 69 71

 
İade :

Aynı Adres

 
E-Mail :

bilgi@pembepanjur.com