Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: columbia ayakkabı modelleri, Peakfreak Xcrsn Mid Outdry, Firecamp Waterproof, Plains Mid Leather Waterproof,Conspiracy Iii Outdry,Su geçirmez ayakkabı, Su Trekking ayakkabı, Omni Wind Block, Omni Grip, Techlite, Waterproof, Omni Wick Evap, Outdry ,FluidFrame, Omni Freeze,Columbia Türkiye Mağazaları. Columbia Online Alışveriş. Spor giyim, ayakkabı, pantalon, mont, aksesuar. Columbia Outlet! Columbia online alışveriş mağazası, columbia ayakkabı fiyatları, Columbia Mont, columbia ayakkabı indirim, columbia spor ayakkabı, columbia yürüyüş ayakkabısı , Columbia musteri hizmetleri nedir? Columbia hakkında, Columbia güvenli mi? Columbia kimin? Columbia kampanyaları, Columbia indirimler, neden Columbia? Columbia iletişim, Columbia ürünleri açıklamalar.

  COLUMBIA.COM.TR HAKKINDA1938'de ABD Oregon’da kurulan Columbia Sportswear Company, şapka distribütörlüğü yapan küçük bir aile şirketiyken dünyanın en geniş dış giyim markalarından biri haline gelmiştir. Aynı zamanda Amerika'da kayak giyiminde önde gelen markalar arasında yer almaktadır. Columbia'nın yoğun olarak çizgisi; dış giyim, spor giyim, dayanıklı ayakkabı ve aksesuar alanlarında geniş bir çeşitlilik sunar. Bugün spor giyimin en önde gelen markalarından birisi olmuştur. Geliştirilen ürünler işlevsel olma özelliği gösterirken aynı zamanda modaya uygun olarak şık dizayn edilmişlerdir. Tüm dünyada 2700'den fazla çalışanı olan Columbia'nın ürünleri 72 ülkede 13.000'den fazla perakende noktasında tüketicileriyle buluşmaktadır. Omni-Tech ve Omni-Shield teknolojileri ile de Mother Boyle daha yüksek performans elde etmeyi sağlayan, ısı kaybını önleyen, giysileri yağmurdan ve kardan koruyan su geçirmez teknolojilerini yaratmıştır. Columbia Online Alışveriş sitesinde spor giyim markası olarak dünya liderleri arasında üst sıralarda yer alan Columbia’nın ülkemizin birçok yerinde mağazaları bulunmaktadır. Bunun yanında , online alışveriş mağazası ile de siz kullanıcılarına hizmet vermektedir. Columbia online mağazasında kategorileri içersinde yer alan, erkek, kadın ve çocuk için ayakkabı, mont, gömlek ve pantolon, çanta, eldiven ürünlerin yanında outlet ürünlerine de online mağazasında bulabilirsiniz.

 
 
Columbia.com.tr’den
Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !  


 
Outdoor ve spor malzemelerinde lider markanın online satış mağazası.
UPS Kargo ile anlaşması vardır. Kargo ücreti bulunmamaktadır.
Dünya markasıdır.
Her ürün 2 yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantili.
30 gün içerisinde yapılan iadelerin UPS kargo ile gönderilmesi şartı ile kargo ücretleri site tarafından karşılanacaktır. Ancak ürünü başka bir kargo şirketiyle göndermek isterseniz kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanacaktır.
Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 7 gündür ancak internet mağazamızdan aldığınız ürününüzü kullanılmamış olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilme imkanı sağlıyoruz. DETAYLAR İÇİN
Columbia satan online mağazalar !
  
 Columbia.com.tr'de Geçerli kredi kartları

  Vade Farklı ve Farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 
Columbia.com.tr
' e güvenebilir miyiz?

 
Ödeme güvenli bir SSL-Şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğu bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz ( Hesap numarası veya kredi kart numarası) kesinlikle Columbia.com.tr' de tutulmaz veya 3. şahıslara iletilmez.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Columbia.com.tr İLETİŞİM

 

 Columbia.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Outdoor ve spor ürünlerinde dünyada lider markanın. Online mağazası ile sizlerle hizmet vermekte.

 

Unvan

:

Gözalan Mağazacılık Tekstil Ve Sanayi A.Ş.

 
Merkez :

Küçükköy Karayolları Mah. No563/A1/1 Sok. 34080 Gaziosmanpaşa/ ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 0850 200 11 41

 
Faks :

-

İade :

Küçükköy Karayolları Mah. No563/A1/1 Sok. 34080 Gaziosmanpaşa/ ISTANBUL /  TÜRKİYE

E-Mail :

columbia@gozalangroup.com.tr
müşteri.hizmetleri@columbia.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Columbia.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Gözalan Şirketler Grubu yurt içinde ve dışında perakendecilik sektörü başta olmak üzere değişik uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren 4 şirketi bünyesinde toplayan deneyimli ve dinamik bir topluluktur. Grubun, teknoloji ve bilgi çağının gerektirdiği iş disiplini ve deneyimin erdemine olan inancı ile başarı grafiğini devamlı yükseltmektedir. Amaçları, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda daima en iyi, en doğru ve en uygun olan ürünleri hizmete sunmaktır.

Columbia.com.tr

 Diğer Ayakkabı ve Çanta Alışveriş Siteleri

HAKKINDA

 Columbia ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ