Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: fitbas sitesi, 41 numara ayakkabı, büyük numara ayakkabılar, bayan ayakkabılar, küçük numara bayan ayakkabı, 42 numara bayan ayakkabı, büyük bayan ayakkabı, ucuz büyük numara bayan ayakkabı, 42 numara bayan topuklu ayakkabı, büyük numara erkek ayakkabı, 41 numara abiye ayakkabı, küçük numara erkek ayakkabısı, 38 numara erkek ayakkabısı,, fitbas .com online ayakkabı alışveriş musteri hizmetleri nedir? hakkında, güvenli mi? kimin? kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar.

FİTBAS.COM HAKKINDAFitbas, online ayakkabı alışverişinde bir ilke imza atarak ayakkabıda aradığınız ve bulamadığınız numaralar ve modellerdeki bu sıkıntıları çözmek için bir çok mağazada rahatlıkla bulabileceğiniz numaraları değil kolay bulunamayan ve özellikle aradığınız numaraları yani kadınlar için 33-34-35 ve 40-41-42-43, erkekler için de 37-38-39 ve 45-46-47-48 numara ayakkabı ölçülerinde istediğiniz ihtiyaç duyduğunuz çok sayıda modeli bulabileceğiniz FitBas.com’u sizlere sunuyor. Bay ve bayanlar için küçük ve büyük model ayakkabı satışı yapan sitenin farklı olduğunu göreceksiniz. Abiye, Babet, çizme,platform topuklu ayakkabı,terlik, bot, klasik, spor, sandalet gibi farklı modeller sunan site ayakkabı da aradığınız bütün modelleri bulabilirsiniz. Loggalin,Pierre Cardin,Sultan,Punto,King Paolo gibi ünlü markaların da yer numaralarını bulmanız mümkün mümkün. Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek.
 
 
Fitbas.com ’dan
Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Ayakkabı ağırlıklı e-ticaret sitesidir..
Mağazadaki ürünler fitbas garantisi altındadır.
FiTBAS.com'dan yapacağınız alışverişlerde 85 TL ve üzeri kargo ücretsizdir, 85 TL ve altı alışverişlerinizde 4,95 TL kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir.
Siparişiniz kargoya verilene kadar yapılacak olan ürün renk/beden değişimlerinde 0212 671 89 41 numaralı telefondan  yapınız.
Satın aldığınız ayakkabınızı renk, model, numara sorunu nedenleri ile iade etmek isterseniz iade şartlarında belirtilen şartlara uymak koşulu ile 30 gün kargo yolu ile iade edebilirsiniz. İade ederken kargo ücreti tarafınızdan karşılanmalıdır.
İade edilecek ürün tarafınıza iletilen FitBas.com özel kutusu orijinalinde değişiklik yapılmadan ürüne ve kutusuna herhangi bir zarar teşkil etmeyecek şekilde iletilmelidir.
DETAYLAR İÇİN

 Fitbas.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Fitbas

.com 'a güvenebilir miyiz? 
 Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Fitbas.com İLETİŞİM

 

 Fitbas.com NEREDE ?

Nedir

?

Bu sitede Türkiye’de ilk defa internet üzerinden numarası bulunmayan bay ve bayan ayakkabı satan firmanın e-ticaret sitesidir.

 

Unvan

:

Fitbas.com (FBS E-Ticaret Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti.)

 
Merkez :

Ömer Avni Mah. Prof. Dr. Tarık Zafer Tunaya Sokak No:21/A Gümüşsuyu - Beyoğlu/ ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 671 89 36 / 0212 671 89 41

 
Faks :

-

İade :

Ömer Avni Mah. Prof. Dr. Tarık Zafer Tunaya Sokak No:21/A Gümüşsuyu - Beyoğlu/ ISTANBUL /  TÜRKİYE

E-Mail :

bilgi@fitbas.com

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Fitbas.comyorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Dünyada birçok kişinin ayakkabı alırken numara sorunu yaşamasını engelleyecek Fitbas, bulunmayan tüm ayakkabı numaralarının ve modellerinin satışını gerçekleştiriyor. Ayrıca çok uygun fiyatlara bu ürünlerin tüm numaralarını da satışa sunmaktadır.

Fitbas.com

 Diğer Ayakkabı ve Çanta Alışveriş Siteleri