Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: dolgu topuk ayakkabi, dolgu topuklu botlar, dolgu topuklu çizme, dolgu topuk bot, topuklu ayakkabı ve çanta, pembe potin, pembe potin ayakkabı, platform ayakkabı, mantar topuk ayakkabi, topuklu bot, pembe topuklu bot, topuklu çizme, mantar topuk botlar, Pembe Potin musteri hizmetleri nedir? Pembe Potin hakkında, Pembe Potin güvenli mi? Pembe Potin  kimin? Pembe Potin kampanyaları, Pembe Potin indirimler, neden? Pembe Potin iletişim, Pembe Potin ürünleri açıklamalar.

  PEMBEPOTİN.COM HAKKINDA Pembe ayakkabı küçük bir kızın pembe hayallerinin rüyasından adını almıştır. Pembe Potin, Kadınların ayakkabı ve çanta konusundaki hayallerini karşılamakta birebir. Kadınların istedikleri şıklığı ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarla buluşturan Pembe Potin, Bayanların farklı zaman ve ortamlarda kullanabilecekleri her çeşit ayakkabıyı, bot, çizme, babet ve çanta gibi bir çok modeli sunmaktadır. Pembe Potin, tüm sezon ayakkabılarında kadınsılık öğesinden ilham alarak, ürettiği ürünlere bunları yansıtarak gün boyu rahat etmenizi sağlayacak babetler, sandaletler, dolgu ve platform topuk ayakkabılar ise şıklık yarışına girmiş diyebiliriz. Oxford ve Bootie tarzları ile iyi görünmenize yardımcı olan marka Retro tarzı ile sizleri gençliğinize götürebiliyor. Hem günlük ayakkabı modellerinde hem de abiye kıyafetlere uyum sağlayabilecek ayakkabı ve çanta takımları ile dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz. Marka koleksiyonundaki zengin ayakkabı modellerinde dış yüzey malzemesi olarak deri ,nubuk, rugan ve süet malzemesini kullanmaktadır. Modern tasarımları ve sezon modasını yakalayan desenleri ile Pembe Potin, ayaklarınıza enerji getiriliyor. Tek yapmanız gereken bu güzel ürünlere yakından bakmak bunun için siteyi şöyle bir ziyaret etmenizde fayda var.

 
 
PembePotin’den Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?

 Ayakkabı ve çanta firması , 
 Deri , nubuk, süet materyal kullanmakta.
 Hızlı ve Ücretsiz kargo
 Takım ( Çanta ve ayakkabı) uyumlu ürün alabilme.
Anlaşmalı olduğu kredi kartlarına taksit imkanı sunuyor.
İadeler mutlak surette açılmamış ve kullanılmamış orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte 30 gün içinde orijinal faturası ile yapılmaktadır.MNG kargo ile karşı ödemeli olarak göndermelisiniz.
 DETAYLAR İÇİN


  PembePotin
.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


 
PembePotin.com'a güvenebilir miyiz?
 Kredi kartıyla ödemeyi seçtiyseniz; siparişinizi takiben güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay ile siparişiniz işleme alınır. Ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar şeklinde size göstererek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

PembePotin.com  İLETİŞİM

 

 PembePotin.com  NEREDE ?

Nedir

?

Günlük, abiye, spor vb daha birçok ayakkabı ve çanta seçeneklerini online olarak satın alabilirsin.

 

Unvan

:

Grup Tekin Ayakkabı San. Tic. LTD ŞTİ.

 
Merkez :

Mareşal Fevzi Çakmak cad. Şengönül İş Hanı No:64 Kat:1 Maltepe / ISTANBUL

 
Tel :

0 216 383 14 75

 
Faks :

-

İade :

Mareşal Fevzi Çakmak cad. Şengönül İş Hanı No:64 Kat:1 Maltepe  / ISTANBUL

E-Mail :

info@pembepotin.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 0-

 
 
 
PembePotin.com  yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Bayanların beğenisini kurulduğu günden beri kazanan Pembe Potin prensipleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile modern kadınların olmazsa olmazlarından olan ayakkabı ve çantaları, onların istediği şıklık, çeşit ve rahatlıkla buluşturan Pembe Potin, her ortama uyacak bayan ayakkabı modeli tasarlıyor.

Pembepotin.com

  Diğer Ayakkabı ve Çanta Alışveriş Siteleri 

 

HAKKINDA

 Pembe Potin ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz