Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri:   vestel , vs outlet zorlu , vs outlet menemen vs , outlet bursa, Fırsat ürünleri - VsOutlet Çamaşır Makineleri,techwood,Windsor ,Techwood,Bilişim Ürünleri ,vs outlet televizyon,vs outlet derin dondurucu ankastre çamaşır makinesi, seg bulaşık makinesi,vestfrost bulaşık makinesi,bulaşık makinesi montajı,set üstü bulaşık makineleri, vs outlet led tv, vs outlet  klıma, elsidi televizyonlar, akıllı ev aletleri, vs outlet klima fiyatlari , vs outlet  buzdolabı , vs outlet  çamaşır makinesi kurutmalı , ankastre vs outlet , vs outlet  klimaları , en ucuz led tv , en iyi led tv hangisi online ev aletleri alışveriş, vs outlet  mağaza , vs outlet  musteri hizmetleri nedir? vs outlet  hakkında, vs outlet  güvenli mi? vs outlet  kimin? vs outlet  kampanyaları, ivs outlet ndirimler, vs outlet neden? vs outlet iletişim, vs outlet  ürünleri açıklamalar.

  VSOUTLET.COM.TR HAKKINDATürkiye Outlet mağazalrında ucuz ve kaliteli ürünleri bulmaya alıştı. Bunlardan bir tanesi olan beyaz eşya ve elektronikte ürünlerde Zorlu Holding güvencesiyle Vs. Outlet çatısı altında açıldı. Beyaz eşya ve Elektroniğin outlet mağazası diyebiliriz.2012 yılında kurulan Vs. Outlet; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun ve Manisa mağazalarından sonra şimdi vsoutlet.com.tr adresinde; Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyor. Bu Outlet mağazasından ve onlen mağazasında uygun fiyatlar ve kampanyalarla ihtiyacınız olan beyaz eşya ve elektronikte ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fırından- klimaya,ankastre ürünlerden LCD televizyonlara kadar eviniz ya da iş yerinizin ihtiyacını karşılayacak tüm ürünlere kolayca ve uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyor.Zorlu Grup ürünlerinden olan Finlux, VestFrost, Windsor gibi markalara çok komik ücretler ödeyerek artık fiziki mağazalarının yanında online outlet mağazasından da oturduğunuz yerden sahip olabilirsiniz..Fırsat kategorisindeki indirimlerden ve ürünlerden bahsetmedik bile tek yapmanız gereken online outlet mağazasını ziyaret etmek.

   

 Vsoutlet.com.tr'den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Firma Kurumsal bir firmadır,VS Outlet bir Zorlu kuruluşudur
VS Outlet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.
Ürünlerimiz marka bazında aşağıdaki garanti süreleriyle satılmaktadır. FINLUX: 3 Yıl WINDSOR: 2 Yıl VESTFROST: 2 Yıl NEXON: 2 Yıl SEG: 2 Yıl TECHWOOD: 2 Yıl REGAL: 3 Yıl WHIRLPOOL: 3 Yıl TELEFUNKEN: 3 Yıl 
Vsoutlet Mağazalarından satın alınan ürünlerde Finlux, Techwood, Vestfrost, Windsor marka ürünler için ücretsiz montaj ve ücretsiz nakliye* hizmetleri verilecektir . 32” (82 ekran) altı TV ler ve servis tarafından montaj ve nakliye hizmeti sunulmayan ürünler kapsam dışındadır. Müşteri adresi servisin hizmet sınırları içindeyse (20 km) ürün müşteri evine kadar servis tarafından taşınacaktır. Müşteri adresi, mağazaya 20km’den uzak ise; ürün önce yurtiçi kargo ile o adrese tanımlı yetkili servise sonra servis aracılığı ile kapısına kadar getirilecektir.
Servisler için tıklayınız.
Satın aldığınız ürünleri kullanmadan , montaj yapmadan/yaptırmadan, tahrip etmeden / ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört ( 14 ) günlük süre içinde cayma hakkını kullanarak teslim aldığınız hali ile iade edebilirsiniz.
İade edilecek ürünün montajı yapılmamış ve kullanılmamış olması şart olup, faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
İade talebinizi neden belirterek emagaza@vsoutlet.com.tr adresine mail atabilir veya 0212 44 44 876 numaralı telefonu arayarak firmaya bildirebilirsiniz.


 Vsoutlet.com.tr'de Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


  Vsoutlet.tr'e güvenebilir miyiz?
 Anlaşmalı kredi kartları ile yapılan ödemelerde “Şifre ile Onayla” (3D Secure) seçeneği sipariş onay sayfasında görüntülenecektir. Kartınızın 3D tanımı daha önce tarafınızca gerçekleştirilmemişse ilk işleminizde banka ekranlarında kaydınız gerçekleşecek ve kartınız 3D işleme hazır hale gelecektir. İşleminizi “Şifre ile onayla (3D)” ile gerçekleştirmenizi önemle öneriyoruz.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Vsoutlet.com.tr  İLETİŞİM

 

 Vsoutlet.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Türketici elektroniği ve Küçük ev aletleri online satış sitesidir..

 

Unvan

:

VESTEL TİCARET ANONİM ŞİRKETİ  İSTANBUL ŞUBESİ

 
Merkez :

Büyükdere Caddesi, No: 199 34394 Şişli - Istanbul / TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 456 20 00

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

 vmh@vestel.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

44 44 123

 
 
 
Vsoutlet.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Türkiye’nin ilk ve tek elektronik ve beyaz eşya outleti olan Vs. Outlet, beyaz eşya ve elektronikte çeşitlilik ve avantajlı fiyatlar sunuyor. 2012 yılında kurulan Vs. Outlet; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun ve Manisa mağazalarından sonra şimdi vsoutlet.com.tr adresinde; Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyor. Kaliteli ve geniş ürün gamına sahip dünya kadar marka,Zorlu Holding güvencesiyle Vs. Outlet çatısı altında buluşuyor.

Vsoutlet.com.tr

  Diğer Teknoloji Alışveriş Siteleri  

HAKKINDA

 Vestel?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz