Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Senetle internetten alışveriş, kredi kartsız taksitli cep telefonları, akıllı telefon, cep telefonu, android, iphone, ipad,samsung cep telefonu fiyatları, samsung dokunmatik telefon fiyatları, s6 samsung fiyatları, ıphone 6 128gb fiyat, galaxy s6 kaç para, ayfon 6 plus 128 gb fiyat, samsung galaxy 6 plus,tablet, 10 inç samsun tablet, tabletler, ucuz ve taksitli telefonlarWowwo musteri hizmetleri, nedir? Wowwo  hakkında, Wowwo  güvenli mi? Wowwo  kimin? Wowwo  kampanyaları,Wowwo  indirimler,   neden Wowwo?, Wowwo  iletişim, Wowwo  ürünleri açıklamalar.

  WOWWO.COM HAKKINDA Kredi kartsız ve vade farklı telefon ve tablet satışının yapıldığı Yeşil Holding Bünyesinde çalışan firmadır.
PAYTRUST İLE GÜVENCE ALTINDASINIZ PayTrust bireysel müşterilerine hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sunan inovatif bir sistemdir. Evrak yoğunluğunu ortadan kaldırır ve ödemelerinizi vadeler halinde yapmanıza imkan tanır. Kazaen can kaybı, istemsiz işsizlik, kalıcı sakatlık, kritik hastalık, gibi nedenlerle ödeme yapamadığınız durumlara karşı sizi koruma altına alır. Bu durumlarda ödeme yapamadığınızda yasal takip başlatmaz, ödemelerinizi sizin adınıza gerçekleştirerek sizin ve yakınlarınızın mağdur olmasını engeller. Uzmanlığını teknolojiyle birleştiren ve mevcut ödeme sistemlerine etkili bir alternatif sunan PayTrust bir Enigma Analiz markasıdır. PayTrust Ödeme Ekranı Ödeme yapmak için seçiminizi PayTrust olarak belirlediniz. Peki, PayTrust aşamaları nedir ve sistem nasıl işlemekte sorusuna yanıtlarımız aşağıdadır: PayTrust öncelikle bu alışverişi yapabilmeniz için finansal yeterliliğinizi risk kapsamında ölçer ve buna göre onay ya da ret yanıtı verir. Ölçümün olumlu sonuç vermesi halinde vadeli ödeme planınızı belirlersiniz ve peşinat ödemenizi gerçekleştirirsiniz. PayTrust gelecekte karşılaşabileceğiniz kazaen can kaybı, sürekli sakatlık, kritik hastalık, istemsiz işsizlik gibi olumsuzluklara karşı sizi güvence altına alır. PayTrust ile yapmış olduğunuz alışveriş sonrası taksit ödemelerinizi belirlenmiş ödeme noktalarına ya da wowwo.com banka hesaplarına EFT/Havale ile gerçekleştirebilirsiniz.


   
 Wowwo.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük?

Wowwo.com Türkiye'de e-ticaret anlayışını değiştirecek geniş ürün yelpazesi ve PayTrust işbirliği ile müşterilerine sağladığı güvenli, ekonomik ve esnek ödeme seçenekleri ve tüketici memnuniyetini ön plana çıkarmayı hedefleyen bir Yeşil Holding (www.yesilholding.com) group şirketidir.
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 48 saat içerisinde size teslim edilir.
En yeni model cep telefonu ve tablet cihazları siz müşterilerimize sunmaktadır.
Mevcut ürünler ile ilgili olarak her an bir sürpriz kampanya ya da çeşitli hediyeler ile karşılaşabilirsiniz.
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi Aktif İleti garantisi ile size teslim edilecektir.
PayTrust bireysel müşterilerine hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sunan inovatif bir sistemdir. Evrak yoğunluğunu ortadan kaldırır ve ödemelerinizi vadeler halinde yapmanıza imkan tanır. Kazaen can kaybı, istemsiz işsizlik, kalıcı sakatlık, kritik hastalık, gibi nedenlerle ödeme yapamadığınız durumlara karşı sizi koruma altına alır. Bu durumlarda ödeme yapamadığınızda yasal takip başlatmaz, ödemelerinizi sizin adınıza gerçekleştirerek sizin ve yakınlarınızın mağdur olmasını engeller.
Wowwo.com'dan yapmış olduğunuz alışverişlerde; aldığınız ürünleri genel iade koşullarına uygun olması şartı ile tarafınıza gönderilen 2 nüsha fatura ve iade nedeninizi açıklayan bir not ile birlikte 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün gönderimini firmaya yapmadan önce mutlaka “bize ulaşın” bölümündeki "iletişim formu"nu doldurduktan ya da 0212 945 96 96 numaralı telefonla çağrı merkezi ile iletişime geçmelisiniz.


 

 Wowwo.com'a güvenebilir miyiz?
   
Alışverişleriniz sırasında ve size özel sayfalardaki "kredi kartı" ya da "kimlik bilgleri" gibi bilgilerin transferi SSL (Secure Socket Layer) network üzerinden şifreli bir şekilde güvenli ve gizli olarak sağlanır. Wowwo.com'da 128 bit Rapid SSL sertifikası ile şifreleme yapılmaktadır. Sitemizde bulunan SSL sertifikasını adres çubuğunda bulunan bant üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu şifreleme sayesinde bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Wowwo.com.tr  İLETİŞİM

 

 Wowwo.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Wowwo.com müşterileri ile buluşturduğu son teknoloji ürünlerini orijinal ürün garantisi ile sunmaktadır.

 

Unvan

:

WOWWO E-Ticaret Telekomünikasyon ve Teknoloji A.Ş

 
Merkez :

-

 
Tel :

0 212 709 81 81

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

destek@Wowwo.com

 
       
 
 
Wowwo.com yorumları  
Olumlu yorumlar (2) Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

 

 
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

      Kredi kartsız ve vade farklı telefon ve tablet  satışının yapıldığı Yeşil Holding Bünyesinde çalışan firmadır.

Wowwo.com

   Diğer Teknoloji Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 Wowwo ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz