Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Akıllı telefon pazarı ,ikinci el akıllı telefon, garantili 2. El akıllı cep teleonları,kvk telefon, htc nin telefonları, akıllı telefonlar htc, htc nin tüm telefonları, 2.el m8, s5mini 2.el, 2 el telefon fiyatları samsung, samsung telefon 2.el fiyatları, 2.el s5 samsung, garantili, garantili ikinci el, ikinci el, garantili akıllı telefon, akıllı telefon, KVK, KVK garantili, KVK sertifikalı, sertifikalı telefon, mobil cihaz, telefon, ikinci el telefon, telefon alışveriş, alışveriş, satılık, ikinci el, alış veriş, cep telefonu, şehir indirimleri, fiyatı, toptan, fırsat, indirim, ucuz, en ucuz,Cepstop musteri hizmetleri, nedir? Cepstop  hakkında, Cepstop  güvenli mi? Cepstop  kimin? Cepstop  kampanyaları,Cepstop  indirimler,   neden Cepstop?, Cepstop  iletişim, Cepstop  ürünleri açıklamalar.

  CEPSHOP.COM HAKKINDA  Cepstop güvenli 2. el elektronik cihaz satın almak isteyenlerin yeni e-ticaret platformudur. Müşteriler, sitede listelenen modellerden seçim yaptıktan sonra ilgili modelin özelliklerini belirleyip ürünün son fiyatına ulaşırlar. Ürünü sepetine ekleyen müşteriden, ödeme yapmadan önce Cepstop’a üye olması istenir. Üyelik bilgilerini girip üyelik sözleşmesini kabul ettiğini beyan eden müşteri, teslimat adresini belirleyip ödeme butonuna bastıktan sonra kart bilgilerini gireceği ödeme sayfasına ulaşır. ‘Ön Bilgilendirme Koşulları’ ve ‘Mesafeli Satış Sözleşmesi’’ni okuduğunu ve kabul ettiğini belirterek tekrar ödeme butonuna basar ve son olarak dilerse garanti opsiyonundan faydalanarak ürünü satın alır. Ödeme sağlandıktan sonraki 72 saat içerisinde ürün kargo ile müşteriye teslim edilir. Cepstop, elindeki akıllı telefonunu satmak isteyen müşterilerini, ilan vermekle ve müşteri beklemekle uğraştırmayan, sunduğu teklif üzerinden müşterilerinin ürünlerini satın alan yeni e-ticaret platformudur. Müşteri ilk olarak, ana sayfa da yer alan ‘Hemen Sat’ butonuna tıklayarak satmak üstendiği cihazın marka-model-renk-hafıza seçeneklerini belirler. ‘İlerle’ butonuna bastığında Cepstop’a üye olması istenir. Üyelik bilgilerini girip üyelik sözleşmesini kabul ettiğini beyan eden müşteri, ‘İlerle’ butonu ile geldiği sayfada cihazının durum-garanti-IMEI kaydı-aksesuar bilgilerini girer ve sayfanın sağında bulunan fiyat göstergesinde, Cepstop’un cihazı için sunduğu teklifi görür. Teklifin altında yer alan ‘Hemen Sat’ butonuna tıklamasının ardından geldiği sayfada, cihazını Cepstop’a nasıl göndereceğinin ve ödemeyi nasıl istediğinin seçimini yapar. ‘Mesafeli Satış Sözleşmesi’’ni okuduğunu ve kabul ettiğini belirtir ve satış talebini onaylayıp kaydeder. Cihazını bir önceki adımda yaptığı seçime göre; kendisine e-posta ve mesaj ile iletilen kargo kodu ile veya seçtiği KVK Teknik Servis şubesine elden teslim ederek Cepstop’a yönlendirir. KVK Teknik Servis’in yaptığı inceleme sonucunda onay vermesi halinde, cihaz Cepstop tarafından satın alınır ve müşterinin bir önceki adımda seçtiği ödeme şekli ile tarafına ödeme sağlanır.

   
 Cepstop.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük?

Cepstop.com distribütör garantili outlet ve ikinci el akıllı telefon pazarı
KVK'da kontrol ve sertifika
Tüm üyeler için verilen hizmetler, aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.
Outlet' ne demek? Kutu ambalajı açık/kutusu hasarlı veya değişimde sıfırlanmış, KVK garantili sıfır ürün.
'İyi' ne demek? Telefon açılıyor ve düzgün çalışmasına engel fonksiyonel veya fiziksel bir sorunu yok. Ekran, çerçeve ve kapakta herhangi bir kırık, derin bir çizik veya boya atması yok.


 
Cepstop'de Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


 Cepstop.com'a güvenebilir miyiz?
   
Alışverişleriniz sırasında ve size özel sayfalardaki "kredi kartı" ya da "kimlik bilgleri" gibi bilgilerin transferi SSL (Secure Socket Layer) network üzerinden şifreli bir şekilde güvenli ve gizli olarak sağlanır. Cepstop.com'da 128 bit Rapid SSL sertifikası ile şifreleme yapılmaktadır. Sitemizde bulunan SSL sertifikasını adres çubuğunda bulunan bant üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu şifreleme sayesinde bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Cepstop.com.tr  İLETİŞİM

 

 Cepstop.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Artık herkes elindeki akıllı telefonunu Cepstop'a satabilir. İster satın al, istersen sat. Cepstop'un telefon trafiğine gir, sıkıldıkça değiştir.

 

Unvan

:

Cepstop Elektronik Ticaret Anonim Şirketi

 
Merkez :

Bayar Caddesi Gülbahar Sokak KVK Plaza No: 14 Kat: 8 Kozyatağı / İstanbul-

 
Tel :

0 216 665 40 50

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

destek@Cepstop.com

 
   

 Hafta içi 09:30 - 18:30

 
 
 
Cepstop.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   
 Artık herkes elindeki akıllı telefonunu Cepstop'a satabilir. İlan vermekle, alıcı bulmakla uğraşmaya gerek yok. Teklif almak ise çok basit. İster satın al, istersen sat. Cepstop'un telefon trafiğine gir, sıkıldıkça değiştir. Kafanızı rahat ettirelim istedik; sizin için piyasanın en akıllı telefonlarını topladık, KVK'da sertifikaladık. İyi ve kusursuz modelleri güvenle alabilmenizi sağladık.

Cepstop.com

   Diğer Teknoloji Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 Cepstop ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz