www.teklifborsasi.com - Hizmet Sektörü

Alışveriş kulüplerinde bugün

Ana Sayfa

 Özel Kulüpler

Fırsatlar

 İndirimler Kullanıcı Sözleşmesi  Hakkımızda   İletişim   Site Haritası
 

       

Değerlendirme

Web sitesi 1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
Güvenilirlik 1-güvensiz  2- az güzvenli 3- güvenli  4- güvenilir 5- süper güvenli
Hizmet 1-çok kötü  2- kötü 3- idare eder 4- iyi  5- çok iyi
Fiyat 1-Çok pahalı 2- pahalı 3- alınabilir 4- ucuz  5-çok ucuz
Bizce 1-Çok kötü 2- kötü 3-vasati  4- iyi 5-çok iyi

YORUM YAPIN

teklifborsasi.com hakkında :TeklifBorsasi.com 2010 yılında hizmet sektöründe herhangi bir iş yaptırmak isteyenlerin, ihale açmak suretiyle teklif almalarına veya firma rehberinden ilgili firma ve ustalara doğrudan ulaşmalarına imkân veren online bir pazar yeri sağlamak amacıyla kurulmuştur. 2011 yılının sonlarında, Türkiye ve birçok diğer ülkenin lider internet firmalarından olan Markafoni’nin kurucuları da yatırım yaparak siteye ortak olmuştur
teklifborsasi.com nedir ?: 40 m2 seramik, (2+1) evin boyanması gibi küçük işlerden, on milyonlarca TL'lik büyük işlere kadar, teklif verebileceğiniz pek çok işin olduğu online pazar yeridir. Kişi ve firmalar yaptıracakları bu işler için, kendi özel ihalelerini açarak usta ve firmalardan teklif toplamaktadır. Bu ihaleler Türkiye genelinde ve yurt dışındaki işler için açılmakta olup, bu yıl içinde toplam değeri 850.000.000TL olan 4.000'den fazla ihale açılmış, onbinlerce teklif toplanmıştır.
teklifborsasi iletişim: TEKLİF BORSASI ELEKTRONİK HİZMETLER. A.Ş.
M
erkez :
Eskişehir Yolu üzeri, Üstün Dekocity AVM No:348/69 Ümitköy / ANKARA 
Tel :
0 533 541 09 43  Faks : -  Email: iletisim@teklifborsasi.com

 İŞİN USTASINI BAŞKA YERDE ARAMAYIN ! Çatınız mı akıyor? Boya badana mı yaptıracaksınız? Evinizi taşıyacaksınız nakliye aracı arıyorsunuz. Ya da Araç kiralayacaksınız. işin ustası teklifborsasi.com sizin aradığınız yer burası. TeklifBorsasi.com hizmet sektöründe herhangi bir iş yaptırmak istiyorsanız, ihale açmak suretiyle teklif almalarına veya firma rehberinden ilgili firma ve ustalara doğrudan ulaşmalarına imkân veren online bir pazar yeridir. Düşünsenize oturduğunuz yerden kapı kapı dolaşmadan usta bulacaksınız. Üstelik Markafoni’nin kurucuları da bu hizmet sektörüne yatırım yaparak siteye ortak olmuştur.
   Önce güven diyen TeklifBorsasi.com, iş ilişkilerini internet üzerinden gerçekleştirmenin yanında Türkiye ile yurtdışında iş yapmak ve yaptırmak isteyen firmaları ortak bir platformda bir araya getirmeyi amaç edinmiştir. teklifborsasi .com bu sayede her iki taraf işi veren ve alan taraflar yol ve zaman kaybını ortadan kaldırıp, Türkiye’nin her yanındaki projelere ve kesime ulaşabilmeyi siz müşterilerine en uygun fiyatla, en uygun firmaya yaptırmaya yardımcı olmayı hedeflemektedir.
   TeklifBorsasi.com 40 m2 seramik, (2+1) evin boyanması gibi küçük işlerden, on milyonlarca TL'lik büyük işlere kadar, teklif verebileceğiniz pek çok işin olduğu online pazar yeridir. Kişi ve firmalar yaptıracakları bu işler için, kendi özel ihalelerini açarak usta ve firmalardan teklif toplamaktadır. Bu ihaleler Türkiye genelinde ve yurt dışındaki işler için açılmakta olup, bu yıl içinde toplam değeri 850.000.000TL olan 4.000'den fazla ihale açılmış, onbinlerce teklif toplanmıştır.
    Teklifborsasi.com'da en çok açılan ihaleler; * Kaba inşaat, * Anahtar teslim inşaat, * Mantolama ve diğer yalıtım işleri, * Kara sıva - alçı sıva işleri, * Boya işleri, * Tuğla - gaz beton duvar işleri, * Seramik - fayans işleri, * Doğallaş - mermer ile cephe - zemin kaplama işleri, * Alt yapı işleri, * Hafriyat işleridir.
    Siz de üye olarak bu ihalelere teklif verebilir ve yeni işler kazanabilirsiniz. TeklifBorsasi.com'u ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz ayda 19,90 TL'den başlayan fiyatlarla premium üye olarak ihale sahiplerinin telefonlarını görebilir, hemen iletişime geçerek yüz yüze görüşme, yapılacak işi yerinde görme ve projeleri inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Premium üye olarak, iş alma şansınızı artırabilirsiniz. Oldukça geniş bir yelpazeye yayılan hizmet alanlarına sahip TeklifBorsasi.com şu an için ücretsiz üyelik sistemi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Site, dekorasyon, inşaat, nakliye, çatı, boya, mimarlık, usta, taşeron, web programlama, temizlik, yaşlı bakıcısı, bebek bakıcısı, parti planlama, catering, özel ders ve hizmet sektöründeki diğer tüm işlere dair firmalara ve şahıslara hizmet vermektedir.

Teklif Borsasının Size ne gibi avantajları olabilir?

İş veren için....

Usta ve Firmalar için…

TeklifBorsasi.com ile Tasarruf Edin!
     TeklifBorsasi.com üzerinden ihale açarak %50’lere kadar indirimli teklifler alın ve değerlendirme sistemi sayesinde en uygun usta veya firmayı seçin!
Yaptırmak istediğiniz her türlü işi, evinizden veya büronuzdan rahatça ihale   edin!
         Sizin İçin Herşey Ücretsiz! Tüm bu hizmetlerin karşılığında hiçbir şey ödemeyeceksiniz! Usta ve firmalar sadece küçük bir üyelik ücreti öderler, ihale açanlardan hiçbir ücret alınmamaktadır.
Arkanıza yaslanın ve teklifleri bekleyin!
Çok kısa bir sürede, diğer tüm arama metotlarından çok daha fazla teklif alın.
Teklif veren usta ve firmalar hakkında hem bilgi alın, hem de daha önceki müşterilerin değerlendirmelerini okuyun.
İşinizi, en iyi usta ve firmalara, en iyi fiyatla yaptırın!
İşiniz bittikten sonra, usta veya firmayı değerlendirin!

 

TeklifBorsasi.com ile Bol Para Kazanın! Karlı, harika işler bulun.
       Her gün yüzlerce iş fırsatı
       • Birçok kategoride yüzlerce ihale. Mutlaka sizin için de bir şeyler vardır!       • Reklam masrafı yok!
       • Çok uygun üyelik ücretleri.
Türkiye’nin her yerinde, 24 saat kolayca iş bulun!
Tüm boş günlerinizi işle doldurun. Yaz-Kış işsiz kalmayın!
        İhalelere Abone Olun, tüm yeni ihaleler otomatik olarak gelsin.
       • İhalelere Abone olursanız, her gün size uygun yeni ihaleler E-mail ile gönderilir. Böylece hiçbir şansı kaçırmazsınız. 
Yeni müşteriler kazanın! İş işi getirir!
Yaptığınız işlerin arkasından daha fazla iş kazanın!
Müşterilerinizin memnun kalmasını sağlayarak, pozitif değerlendirmeler alın ve başkalarına tavsiye etmelerini sağlayın!
      Herşey Sadece Fiyat Değildir!
      • Müşterilerinizi, aldığınız iyi değerlendirmelerle ve TeklifBorsasi.com’daki çarpıcı profilinizle ikna edin. Sadece en düşük fiyatla değil!

                                                                                                                 
Arama Kelimeleri:
Teklif borsası,com hizmet sektör sitesi, Online hizmet sektör sitesi , teklif borsası hakkında, teklif borsası iletişim, teklif borsası müşteri hizmetleri, teklif borsası nedir? teklif borsası ihaleleri, uygun fiyat, usta bul, teklif, borsa, ihale, dış cephe işleri ,mantolama, muhasebe‚ sigorta ,iç dekorasyon‚ boya‚ inşaat işleri, pvc‚ kiralama işleri ,mühendislik‚ taşımacılık‚ otomobil‚ motosiklet‚

724 tıkla firması nerede adresi tarifini gör
   
ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    İLETİŞİM
724 tıkla firması nerede adresi tarifini gör
ÖZEL ALIŞVERİŞ   FIRSATLAR

FİRMALAR

KAMPANYALAR

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

NEDEN BİZ? TÜKETİCİ HAKLARI 3D Secure Nedir?
Bizi Takip Edin