Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: erkek takım elbise smokin canvas pantolon, t-shirt, gömlek, ceket, trençkot, mont, kumaş pantolon, kravat, ayakkabı, aksesuar, altınyıldız takım elbise, altınyıldız takım elbise fiyatları, altınyıldız mağazaları,slim fit ,takım elbise, yelek ,regular fit takım elbise, slim fit polo yaka t-shirt,altınyıldız, altınyıldız classics, takım elbise, t-shtirt, pantolon, kol düğmesi, kravat, indirim, acsports, acmarine,altınyıldız classic,altınyıldız gömlek,altınyıldız takım elbise fiyatları,altınyıldız pantolon.altınyıldız tek ceket,altınyıldız ceket fiyatları,altınyıldız iç giyim,altınyıldız spor ceket, boyner mağaza , altınyıldız classics musteri hizmetleri nedir? altınyıldız classics hakkında, altınyıldız classics güvenli mi? altınyıldız classics kimin? altınyıldız classics kampanyaları, altınyıldız classics indirimler, neden? altınyıldız classics iletişim, altınyıldız classics ürünleri açıklamalar.

ALTINYILDIZCLASSICS.COM HAKKINDAErkek Giyiminde ürün kalitesi tanınan Altınyıldız Classics, indirimli ve farklı ürünleri ile müşterilerine kalitenin yanı sıra ekonomik fiyat cazibesini de sunuyor. Gömlek, pantolon, takım elbise gibi şehirde yaşayan erkeğin ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlar ve fırsatlarla sunan Altınyıldız Classics, online alışverişin adresi ile Altınyıldız Classics.com’da İsminde taşıdığı iki ana değerle tüketicisi ile buluşan bir markadır. İlki, üst düzey kumaş kalitesi ve tasarımdaki üstünlüğüyle Altınyıldız markasının köklü geçmişi, ikincisi ise, bu geçmiş üzerine üst düzey işçilikle daima güncelliğini koruyarak inşa edilen Classics şıklığıdır. Klasikleşmek, ancak her zaman geçerli olan bir çizgi ile hareket etmeyi gerektirir. Altınyıldız Classics, her gün, her evre ve her beden için geliştirdiği koleksiyonlarıyla, günümüz erkek giyim anlayışına modern bir dokunuş demektir. Altınyıldız Classics Takım elbiseden, gömlek ve aksesuarlara kadar ürettiği her ürün ile Türkiye’nin şıklığını, moderniteyi ve değeri ifade eder. Altınyıldız Mensucat; Bir Boyner Holding kuruluşu olan Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.ş. 1952 yılında faaliyete geçti. Türk kumaşını dünyaya tanınan marka olma hedefiyle, ilk ihracatını 1956 yılında gerçekleştirdi. Giderek büyümesinin doğal bir sonucu olarak, 1976 yılında tüm birimleri ile Yeni Bosna’da 120.000 m2’lik alana kurulu, bugünkü üretim tesislerine taşındı. İplik, kumaş (dokuma, boya, apre) ve hazır giyim ünitelerini bünyesinde barındıran ve 82.903m2’lik kapalı alanda faaliyet gösteren Altınyıldız fabrikası, Dünyanın yünlü kumaş üretimindeki en büyük beş entegre tesisinden biri… 1991 yılında halka açılan Altınyıldız, 1992 yılında Türkiye’de ıSO 9001 Kalite Belgesi’ni almaya hak kazanan ilk tekstil kuruluşu oldu. Ayrıca sektörün gelişmesindeki katkılarından dolayı 1996 yılında Australian Super Fine Wool Growers Association kuruluşuna kabul edilen ilk Türk firmasıydı. 1995 yılında hazır giyim alanında hizmet vermeye başlayan Altınyıldız, 1997 yılında ilk Altınyıldız markalı erkek koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sundu. Eylül 1999’da kadın koleksiyonunu da hayata geçirerek NetWork ile yepyeni bir marka yarattı. Bir yıl sonra, Kasım 2000’de genç ve dinamik giyim tarzını benimseyen müşterilere yönelik Fabrika Altınyıldız markası ile hazır giyim sektörüne bir kez daha damgasını vurdu. Bugün, yıllık 9.500.000 metre kumaş üretim kapasitesiyle iç pazarın %45’lik payını elinde tutan Altınyıldız, 1.982 çalışanı ve 175 milyon doları aşan yıllık cirosu ile dünyanın önde gelen yünlü sanayi firmaları arasında yer alıyor. Altınyıldız Tekstil, NetWork, Fabrika Altınyıldız ve 2007’de piyasaya sunulan Que markaları ile modadaki farklı eğilimlere ve farklı yaşam tarzlarına geniş bir koleksiyon yelpazesi ile cevap veriyor.
Altinyildizclassics.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Altınyıldız Mensucat; Bir Boyner Holding kuruluşu.
50 TL Üzeri Ücretsiz Kargo.
Satın aldığınız ürünlerin değişimini ve iadesini, teslim tarihi itibariyle 14 gün içerisinde yapabilirsiniz.
Kapıda ödeme seçeneğiyle, ödemenizi Yurtiçi Kargo yetkilisine sipariş tesliminde yapabilirsiniz.
Websitesinden satın aldığınız ürünün, mağazalardan sadece beden değişimi yapılır. Fakat ürünün aynı kodda başka rengi ve bedeni olması şartı ile ürünün diğer renk varyantları ile değişimi de mümkündür.


Altinyildizclassics
.com

'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Altinyildizclassics.com
'a güvenebilir miyiz?

 altinyildizclassics.com alışveriş deneyiminizi en güvenli şekilde yaşamanız için güvenlik Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. altinyildizclassics.com’da doldurduğunuz tüm formlar SSL teknolojisiyle güvenlik altına alındığından, şahsi bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçmez. Adres çubuğunuzun solunda göreceğiniz kilit sembolü bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Altinyildizclassics.com İLETİŞİM

 

 Altinyildizclassics.com NEREDE ?

Nedir

?

Erkek Giyim  e- ticaret alışveriş sitesidir.

 

Unvan

:

BR Mağazacılık Ticaret A.Ş

 
Merkez :

Pancar Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No:3 Torbalı - İZMİR/ TÜRKİYE

 
Tel :

0 232 328 12 00

 
Faks :

0 232 276 82 59

İade :

boyner.com Internet Depo Özgür İş Merkezi boyner Mağazacılık A.Ş. İstanbul Cad. Ömerli Mah. No:147 Hadımköy/ ISTANBUL/ TÜRKİYE

E-Mail :

destek@altinyildizclassics.com

 
Müşteri Hizmetleri :

0850 - 455 56 57  Hafta İçi: 09:00-18:00

 
 
 
Altinyildizclassics.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş, Holding'in bir üyesi olarak Altınyıldız Classics, takım elbiseden, gömlek ve aksesuarlara kadar ürettiği her ürün ile Türkiye’nin şıklığını, moderniteyi ve değeri ifade eder. Ödüller 1996 yılında Australian Super Fine Wool Growers Association kuruluşuna kabul edilen ilk Türk firmasıdır.

Altinyildizclassics.com

 Diğer Ayakkabı ve Çanta Alışveriş Siteleri