Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: avva, avvastore, avva ürünleri, avva giyim,avva ayakkabı,avva mont modelleri , erkek gömlek, dar kesim gömlek, slimfit gömlek, aksesuar, indirim , outlet gömlek, erkek pantolon, erkek giyim, tarz erkek giyim, erkek ceket, slim takim elbise, avva outlet, avva giyim, avva store, avva gömlek, avva giyim fiyatları, avva online, avva elbise fiyatları, avva yeni sezon erkek elbiseler, avva indirimli ürünler, avva online alışveriş, avva musteri hizmetleri nedir? avva hakkında, avva güvenli mi? avva kimin? avva kampanyaları, indirimler, neden avva? avva iletişim, avva ürünleri, avva açıklamalar.

AVVASTORE.COM HAKKINDAGiyim sektörüne toptan satış yaparak 1980 yılında Osmanbey’de giren Batik Örme, Hazır Giyim Ürünleri ile yurt içinde bir çok markaya etiketleri ile üretim yapmıştır. Avrupa’da ve dünyanın birçok yerinde 1983 yılında yılında başlayan ihracatı ile dünya çapında da üretim yapmıştır. 1994 ilk mağazasını yılında Batik Örme adı altında açan firma 2004 yılında Batik olarak değişmiştir. En kaliteli ürünleri en cazip fiyatlarla yurt içindeki 100’den fazla mağazası ile buluşturmaktadır. Birbirinden güzel ve kullanışlı ürünleri ile kadın modasında; her kadın için kendini tarzını yansıtabileceği ürünler üretmektedir. Ünlü gazeteci Ayşe Arman Batik’in reklam yüzü olarak her kadın içindeki tarz yansıtabileceği kaliteli ürünleri en uygun fiyata alabileceğiniz belirtmek isteriz. Bu ürünleri birçok şehirdeki alışveriş caddelerinde ve alışveriş merkezlerindeki fiziki mağazalarında satmanın yanında online shop mağazası ile de Atlet, Bluz Gömlek, Tunik, Tunik, Tayt, Ceket gibi ürünleri ayağınıza kadar getiriyor. Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek
   

Avvastore.com’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!

Dido Grup markası olup Giyim üzerine yoğunlaşmış kurumsal bir firmadır,
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

 
                                                                                     
Avvastore.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Avvastore.com'a güvenebilir miyiz?

Sitenin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

 

 
 
 

 
 

Avvastore.com  İLETİŞİM

 

 Avvastore.com   NEREDE ?

Nedir

?

Bay Hazır Giyim Üzerine Online Satış Mağazası.

 

Unvan

:

Dido Group

 
Merkez :

Basın Express Yolu Cemal Ulusoy Caddesi No:49 34303 Yenibosna-Bahçelievler/ İstanbul / TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 444 28 82 / 0 212 332 22 66

 
Faks :

 0 212 332 22 67

İade :

batik İnternet Mağazası İade Bölümü'nün bulunduğu Evren Mahallesi Bahar Cad. No: 8 Güneşli / Bağcılar – İSTANBULİstanbul

E-Mail :

info@batik.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Avvastore.com  yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

AVVA Markası Türkiye’deki en büyük erkek moda firmalarından biridir. AVVA Markası, bünyesinde konfeksiyon, mağazacılık, dış ticaret, yapı-inşaat, gıda ve at yetiştiriciliği bulunan DIDOGROUP’a aittir. AVVA Markası iş modeli müşteri odaklıdır. Bu model tasarım, üretim, dağıtım ve satış süreçlerinden oluşur. AVVA Markası perakende, toptan ve online satış ağı ile müşterisiyle buluşur.

Avvastore.com

   Diğer Giyim Alışveriş Siteleri      

HAKKINDA

 Avvastore?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz