Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri:  ds damat takım elbise, ds damat outlet, ds damat ayakkabı, ds damat mağazalarında,d's classıc, d's casual, twn ,d's ceremony, d's damat'ın gömlek , takım elbise , ceket , pantolon, ayakkabı, triko, D’S Damat uygun fiyatlı, blazer ceket, damat ceket, mavi ceket, kruvaze çeket, ceket online, ceket outlet, triko çeket, blazer ceket damat, damat giyim, damat erkek giyim, damat iç giyim, ds damat shop, ds damat gömlek, ds damat takım elbise fiyatları, ds damat pantolon, ds damat kravat, ds damat saat, ds damat cüzdan, ds damat tişört, D’S Damat mağaza , D’S Damat musteri hizmetleri nedir? modaelinizde hakkında, D’S Damat güvenli mi? D’S Damat kimin? D’S Damat kampanyaları,D’S Damat indirimler, neden D’S Damat ? D’S Damat iletişim, ürünleri açıklamalar

  DSDAMAT.COM HAKKINDA2002 yılında geniş kitlelere kalite ve konforu sunmak üzere kuruldu Erkek giyiminin pazar lideri D’S Damat, 2002 yılında geniş kitlelere kalite ve konforu sunmak üzere kuruldu. Kumaş seçimi, dikiş, kalıp ve tasarımları ile kendi ligini yaratmış olan D’S Damat koleksiyonları %100 yerli yüksek kalitede kumaşlar ile Türkiye’de üretilmekte. Bünyesinde barındırdığı farklı alt koleksiyonlarla, klasikten moderne, kendi stilini yaratmak isteyen tüm erkeklerin gardıroplarına giren D’S Damat koleksiyonları, erkeklere fonksiyonelliğin yanında şıklık da kazandırıyor. Kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sunan D’S Damat, son yıllarda hızla büyüyerek Türkiye genelinde 128 noktada, dünyada 35 ülkede Türk ve yabancı erkeklerin giyim alışkanlıklarını değiştirmeye, en özel anlarına şahitlik etmeye devam ediyor... Güvenilir, ne istediğini iyi bilen ve herkesin ihtiyacını karşılayacak koleksiyonlarıyla D’S Damat, her bedene uygun fiyatlı ürünler sunan marka kimliğine sahiptir.
 
 
Dsdamat.com ’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük!

Belli miktar TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemiyorsunuz.
Yurtdışına gönderim , Siparişinizi verdikten sonra bulunduğunuz lokasyona ve verdiğiniz siparişin desi boyutuna göre kargo firmasının belirlediği fiyat tarafınıza sunulur. Bu bedeli havale ile tarafımıza yatırdığınız takdirde, siparişiniz tarafınıza gönderilir. Aksi durumda siparişiniz iptal edilerek, ödediğiniz tutar iade edilir.
Online satış sitemizden satın aldığınız kullanılmamış veya tadilat yapılmamış ürününüzü, teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) işgünü içinde faturanız ile iade edebilirsiniz. İç giyim, Aksesuar, Smokin ve Outlet grubu ürünlerde, ürünlerin niteliği itibariyle iade yapılamamaktadır. İade orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe Alıcı tarafından mutad kullanımı aşan bir kullanım gerçekleştirildiğinin tespiti halinde Alıcı’nın cayma hakkı mevcut değildir. Bu halde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

 
                                                                                     

 Dsdamat
.com 'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


Dsdamat
.com'a güvenebilir miyiz?
 
 
D'S Damat tüm üyelerinin gizlilik haklarına çok büyük önem vermektedir. Sitemizde toplanan kişisel bilgileriniz, siparişlerin tamamlanması ve ilgili iletişimin sağlanması, ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek, müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak, istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi için kullanılır. Üyelik formlarından toplanan bu bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılamaz, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılamaz ve satılamaz.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Dsdamat.com  İLETİŞİM

 

 Dsdamat.com  NEREDE ?

Nedir

?

Erkek hazır giyim online mağazası.

 

Unvan

:

OPRA Pazarlama ve Tekstil San. A.Ş

 
Merkez :

Gürsel Mah. Özoğul Cad. No:6 Kağıthane, İstanbul

 
Tel :

0 212 671 95 70

 
Faks :

-

İade :

Ziya Gökalp Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 106/E Başakşehir-İstanbul Alıcı Adı: Orkatek Teknoloji

E-Mail :

musterihizmetleri@dsdamat.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

0 850 441 30 23

 
 
 
Damattweenshop.com  yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Her mevsim hem şık hem kullanışlı tasarımları uygun ve rekabetçi fiyat politikasını tüketici ile buluşturma amacıyla kurulan D'S Damat, ORKA Holding’in yurt içi pazarlama ve büyüme stratejileri doğrultusunda 2002 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Dsdamat.com

   Diğer Giyim Alışveriş Siteleri    

HAKKINDA

 dsdamat?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz