Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri:  Mustang Çino Pantolon, Denim Gömlek, bay ve bayan, tekstil, jeans, kot, Denim Pantolon, Denim şort, Gömlek, Hırka, Kaban, Kadife Pantolon ,Mont ,Polo T-Shirt ,Short ,Sweatshirt ,Triko ,T-Shirt , Mustang musteri hizmetleri nedir? Mustang hakkında, Mustang güvenli mi? Mustang kimin? Mustang kampanyaları, Mustang indirimler, neden Mustang ? Mustang iletişim, Mustang ürünleri açıklamalar.

MUSTANG-JEANS.COM.TR HAKKINDA: MUSTANG kot pantolon doğallık ve özgünlüklere odaklanan bir sade, kesim açısından mükemmel çünkü her zaman MUSTANG kot pantolon sizin rahatınız için. Alman kot sektörünün kökenine baktığımızda, Künzelsau'da güney Alman kasabasında küçük dikiş dükkanı kuran L. Hermann 1948 yılında 300 adet iş pantolonu ile ilk kez kot pantolon üretmeye başlamış ve Avrupa’da ilk kot / jean pantolon üreten firma olmuş ve 1949 yılından itibaren seri üretime geçmiştir. Zamanla büğüyen firma dünya çapında ilk stretch kotu üretmiştir.Dünyanın hemen her yerinde mağazaları bulunan Mustang Denim Gömlek, Polo T-Shirt,Sweat,Short,Denim şort,şort kot haricinde ürettiği ürünlerden bazılarıdır.Türkiyedede yer edinen Mustang Jeans’in ülkemizde de fabrikası bulunmaktadır. Mustang Jeans online mağazasıyla da siz kullanıcılarına hizmet vermekte.Dayanıklı ve kullanılabilir tarzlardan biri sizin için olabilir.

 
Mustang-jeans.com.tr’den Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük !


 
Dünya Markalarından olan Mustang
Bay ve Bayan spor giyim ürünlerinin online satış mağazası.
 Ürünlerinizi UPS Kargo ile teslim ediyor.
Belli miktar TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz.
Dünya markasıdır.
Her ürün 2 yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantili.
30 gün içerisinde yapılan iadelerin UPS kargo ile gönderilmesi şartı ile kargo ücretleri site tarafından karşılanacaktır. Ancak ürünü başka bir kargo şirketiyle göndermek isterseniz kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanacaktır.
Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 7 gündür ancak internet mağazamızdan aldığınız ürününüzü kullanılmamış olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilme imkanı sağlıyoruz.  DETAYLAR İÇİN 

Mustang-jeans.com.tr'de Geçerli kredi kartları

  Vade Farklı ve Farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Mustang-jeans.com.tr' e güvenebilir miyiz?
 
Ödeme güvenli bir SSL-Şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğu bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz ( Hesap numarası veya kredi kart numarası) kesinlikle Mustang .com.tr' de tutulmaz veya 3. şahıslara iletilmez.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Mustang-jeans.com.tr İLETİŞİM

 

 Mustang-jeans.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Bay ve Bayan giyim ürünleri satan firmanın Online mağazası ile sizlerle hizmet vermekte.

 

Unvan

:

Alan İnşaat Turizm Tekstil Alternatif Sporlar Ve Spor Malzemeleri Ticaret A.Ş.

 
Merkez :

Küçükköy Karayolları Mah. 562/1 Sok. 34080 Gaziosmanpaşa/ ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 0850 200 11 41

 
Faks :

-

İade :

Küçükköy Karayolları Mah. 562/1 Sok. 34080 Gaziosmanpaşa/ ISTANBUL / TÜRKİYE

E-Mail :

müşteri.hizmetleri@asports.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Mustang-jeans.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Gözalan Şirketler Grubu yurt içinde ve dışında perakendecilik sektörü başta olmak üzere değişik uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren 4 şirketi bünyesinde toplayan deneyimli ve dinamik bir topluluktur. Grubun, teknoloji ve bilgi çağının gerektirdiği iş disiplini ve deneyimin erdemine olan inancı ile başarı grafiğini devamlı yükseltmektedir. Amaçları, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda daima en iyi, en doğru ve en uygun olan ürünleri hizmete sunmaktır.

Mustang-jeans.com.tr

 Diğer Giyim Alışveriş Siteleri 

HAKKINDA

 Mustang ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ