HAKKINDA

 Dsmart ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ

Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: Türkiye'nin Dijital Platformu, D-Smart Eğlence Dünyası, D-Smart,D-SmartNet,D-Smart Blu,D-Smart HD,D-Smart HD+,D-Smart Fatura İşlemleri,D-Smart Net Fatura İşlemleri,D-Smart SD,Dijital Platform,Online İşlemler,İnteraktif Portallar,Limitsiz İnternet,Limitli İnternet,d smart izle ,smart tv ,d smart tv ,d smart canlı ,maç izle ,kanal d smart ,d smart spor , d spor ,D-Smart tv izle,D-Smart ücretleri,D-Smart kampanyaları, D-Smart yayınları, D-Smart ne kadar,

 DİGİTAL PLATFORM ÜYESİ OLMAK MI? İLE UYDUDAN TV İZLEMEK Mİ? D - SMART Platform üyesi olmak size ne kazandırır ne gibi faydaları olabilir. Televizyon yayınları masraflı iştir. Çoğu Bu nedenle bu yayınları yapan şirketler yayın içeriklerine göre paketler oluştururlar. Yayın izinleri için yapılan anlaşmalar yayıncıya milyar doları bulan yükümlülükler getirir. Yayıncı satın aldığı tüm içerikler için yapılması gereken yüklü ödemelerin yanı bu hizmetler için de para öder. Bu platformların yayınlarını sizlere ulaştırabilmesi için gelir tarafı olması gerek. Siz yayınları izleyenler ise bu paraları ödemeliyiz ki istediğimiz paketteki yayınları seyredebilelim. Bu ödeme 3 türlüdür.
Kamu Yayını:
Ödemeleri devlet yapar, ne izleyeceğinize o karar verir, masraflarını sizden bandrol, elektrik, su, telefon gibi çeşitli temel faturalarınıza eklentiler ve vergilerle toplar. Size izletmek isteyeceği şeylerle sizin izlemek isteyeceğiniz şeyler aynı şeyler değilse eğer, o zaman sizin için en kötü ve en pahalı seçenek budur. Bu yayınları izleseniz de izlememsinizde TRT için 1,5 milyar dolar ödemektesiniz. Bu paranın yaklaşık dörtte biriyle Türkiye’deki tüm aileler D-Smart abonesi yapılabilir.
Şifresiz Uydu Yayın:
Reklam veren firmalar bu ödemeleri sizin yerinize yapar. Firmalar reklam verdiği ürünlerin mallarını satın alırken aldığınız her malın fiyatının içinde öderiz Reklamı yapılan ürünlerin alımı azaldığında çok heyecanlı bir filmin tam ortasına giren reklamların süresi uzamaya başar.
Şifreli Paralı Yayın:
En iyi çözümdür. İzlediğiniz yayın için ödeme yaparsınız. Bu şekilde beğenmediğiniz bir yayın için ödeme yapmak zorunda olmayacağınızdan yayınların tam sizin istediğiniz gibi olması için ellerinden geleni yaparlar. Dijital Platformlar bunun içindir. Tam ve gerçek rekabet olacağından fiyatlar düşer, kalite artar. Bundan dolayı rehber bir site olarak sizi dijital Platformdaki firmalardan biri olan D-smart hakkında siz bilgilendirelim: Doğan TV Holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart; ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda hizmet paketlerini sürekli geliştiren D-Smart, platforma özel tematik kanallar ile HD yayın yapan 30 kanalı, tüm ulusal kanallar ve Türksat'da yayın yapan yerli ve yabancı yüzlerce uydu kanalı ile dijital içerik hizmetlerini her gün 1 milyon 700 bini aşkın D-Smart kullanıcısına sunmaktadır. Tematik kanallarının yanı sıra çok sayıda yerli ve yabancı kanala yer veren; radyo ve etkileşimli kanallarla birlikte tüm ulusal kanalların da yer aldığı D-Smart yayıncılık platformu, izleyiciye zengin bir içerik menüsünden seçme olanağı vermektedir. İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen D-Smart, 2010 yılında internet opertörü olan smile şirketi ile pazardaki yeni dinamikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda bir araya gelmiştir. D-Smart, bu yeni birliktelik ile tüketicilere internet ve televizyon hizmetlerini tek bir elden sunabilecek bir eğlence platformu yaratarak, tüketicilere avantajlı fiyatlar yanında hizmet kolaylığı sunmaktadır. Dijital platform hizmetlerine yeni bir soluk getiren; geniş yayın yelpazesini, sunduğu avantajlı internet kampanyaları ile birleştiren D-Smart, HD ve 3D teknolojilerine yaptığı yatırımlarla da öne çıkmaktadır. D-Smart'ın HD kanal serisinde yer alan Smart SinePlus HD, Smart SineGold HD, SinemaTV HD, SinemaTV HD 2, SinemaTV Aile HD, SinemaTV 1001 HD, FX HD, FOX Crime HD, Dizi Smart HD, Smart HD / 3D, Hde, Discovery HD Showcase, Animal Planet HD, Smart Spor HD, NBA TV HD, EuroSport HD, Euro Futbol HD, Fox Sport HD, Kanal D HD, Star HD, ATV HD, A Haber HD, Kitchen24 HD TRT HD, BBC HD, Travel Channel HD, Semerkand TV HD ve Penthouse HD kanallarına her yıl düzenli olarak yenileri eklenmektedir. Ayrıca, 2011 yılında D-Smart HD ve D-Smart HD Plus ürünlerini üzerinden, ilk kez ayrı bir kanal ile 3D yayına şampiyonlar Ligi maç yayınlarıyla başlanmıştır. 2013 itibari ile kullanıcıların hizmetine sunulan D-Smart Blu ile D-Smart kullanıcıları seyretmek istedikleri her şeye artık daha kolay ulaşıyor, yayın akışına bağlı kalmadan istedikleri içerikleri, istedikleri zaman seyredebiliyorlar. D-Smart Blu, internet bağlantısı ile ister bilgisayardan/laptoptan, ister ipad, iphone ve diğer cihazlardan, canlı yayın yapan kanallara, film, dizi, spor, belgesel gibi güncel içeriklere ulaşılmasını sağlıyor.
Paketler:
Full Paket,Dizi Paketi,Sinedizi Paketi,Maxi Paket,Giriş Paketi,Sinema TV,
Teknolojiler:
D-Smart SD,D-Smart HD,D-Smart HD Plus
Kanallar :
Sinema Kanalları,Dizi Kanalları,Belgesel Kanalları,Çocuk Kanalları Yaşam Kanalları,Müzik Kanalları,Spor,Haber,Yetişkin Kanalları,Ulusal Kanallar,Radyo Kanalları

 

 
 

 
 
   
   
   
   

Doğan TV Holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart; ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır.Dijital platform hizmetlerine yeni bir soluk getiren; geniş yayın yelpazesini, sunduğu avantajlı internet kampanyaları ile birleştiren D-Smart, HD ve 3D teknolojilerine yaptığı yatırımlarla da öne çıkmaktadır.

Dsmart.com.tr

 Diğer Hizmet ve Sektör Sitelerii