HAKKINDA

 Hemen Gazla?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ

Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: rent a car, rent a car İstanbul, rent a car bodrum, kiralik araba, derindere oto kiralama, yıllık oto kiralama, uzun dönem oto kiralama, aylik oto kiralama, drd filo kiralama, drd oto kiralama, araba kirala ,otokiralama, şirketlere araç kiralama, operasyonel araç kiralama, leasing araç kiralama, ucuz arac kiralama. 1 yıllık araç kiralama Araç Kiralama Ağı , Hemen gazla musteri hizmetleri nedir? Hemen gazla hakkında, Hemen gazla güvenli mi? Hemen gazla kimin? Hemen gazla kampanyaları, Hemen gazla indirimler, neden Hemen gazla? Hemen gazla iletişim, Hemen gazla ürünleri açıklamalar.

HEMEN GAZLA.COM HAKKINDAYeni bir oto kiralama sistemi. filo yönetimi, şirketlere araç kiralarken araca değilde insana yatırım yapmanızı sağlacak bir sistem. Sadece şirket sahiplerinin değil bireysel olarakta bu hizmetten yararlanabilirsiniz. BankPozitif ve Türkiye’de operasyonel filo kiralama sektörünün gelişimine öncülük ederek 1998 yılında kurulan DRD Filo Kiralama firmalarının ortaklaşa girişimi olan Hemengazla.com’da belirlenen araçlar için , istediğiniz km bazında yıllık olarak araç kiralamanızı sağlamakta. Hem de 24 aya varan vadelerle. Yıllık araç kiralamada kendi aracınız için ödemeniz gereken motorlu taşıtlar vergisi, kasko, periyodik araç bakımı, Trafik sigortası genel giderlerle uğraşmadan aracınızı belirlediğiniz kilometre bazında sıkıntısız bir şekilde kullanıyorsunuz.Geniş hizmetlerle RD, müşterilerine aracın teslimatından itibaren «Operasyonel Filo Yönetimi» başlığı altında geniş kapsamlı bir hizmet içeriği sunar; Danışmanlık Hizmeti,Periyodik Bakım ve Onarım Hizmeti,Yedek Araç Hizmeti,Lastik Yönetimi,Raporlama,Kurumsal Kimlik Uygulama,Filo Takip Hizmeti gibi. Peki bu kiralama işlemini nasıl yapıyorsunuz.
    Hemen Anlatalım :
1-
Arabamı bir yıl kiralamak için ; Kredi başvurusunu yaparsını;Kredin anında değerlendirilir.Hiç Masrafsız ve faizsiz kredini alırsın.
2 - İstediğim Aracı Belirlersin.Onaylanan kredi limitine uygun olarak istediğin arabayı seçersin.
3-Evraklarını İmzalarsın Arabanı seçtikten sonra en yakın Araç Teslimat Noktasına gider, sözleşmeyi ve kredi evraklarını tamamlarsın.
4-Aracını Teslim Alırısın Kredi evraklarını imzaladıktan sonra DRD “0” KM yepyeni aracını senin için hazırlar ve teslim eder.

 BankPozitif Nedir? Bireylere ve kurumlara yönelik bankacılık hizmetleri sunan Türkiye'de kurulmuş bir bankadır. Türkiye'de ilk ve tek olan bu yenilikçi hizmet sayesinde, müşterileri Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, tüm kredi işlemlerini internet üzerinden tamamlayabilirler.
Bankayı İncele...

 
DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER !
1-Listede belirtilen bir yıl içerisinde yapacağınız maksimum kilometre(KM) bilgisidir.
2-
Seçtiğiniz KM daha fazla KM yapmanız durumunda listede belirtilen KM aşım bedeli aştığınız KM kadar hizmet sonunda tahsil edilecektir.
3-
Listede belirtilen vade tahaahüt süresini belirtmektedir.
4-Araç görselleri kiralanacak araçlar ile farklılık gösterebilir.
5-
Fiyatlara KDV dahildir.
   

 

                     
 
 

 
 

Hemen gazla.com  İLETİŞİM

 

 Hemen gazla.com  NEREDE ?

Nedir

?

Türkiye'nin dört bir yanında, filo veya bireysel online araç kiralama kolaylığı sunar.

 

Unvan

:

DRD Derindere Filo Kiralama / Derindere Turizm Otomotiv A.Ş

 
Merkez :

Merkez Mah. Ayazma Cad. No:37 Kat:2 Papirus Plaza 34410 Kağıthane / İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 911 15 00

 
Faks :

0 212 911 15 19

İade :

-

E-Mail :    
Müşteri Hizmetleri :

 

 
 
 
Hemen gazla.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Operasyonel filo yönetimi, şirketlerin araç ihtiyaçlarını öz kaynaklarını kullanmadan ve ayrı bir insan kaynağı yatırımı gerçekleştirmeden profesyonel bir iş ortağı ile çözümlemelerine yönelik avantajlar sunan bir sistemdir.

Hemengazla.com

 Diğer Hizmet ve Sektör Siteleri