KATEGORİLERİ
 Lokasyonlar

HAKKINDA

 Otorento ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ

Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: izmir oto kiralama, oto kiralama istanbul, adana oto kiralama, arac kiralama sirketleri , kiralik arabalar , ucuz oto kiralama , araba kiralama, oto kiralama, havaalani arac kiralama, bodrum havaalani arac kiralama, kiralik arac , Araç Kiralama Ağı , Otorento musteri hizmetleri nedir? Otorento hakkında, Otorento güvenli mi? Otorento kimin? Otorento kampanyaları, Otorento indirimler, neden? Otorento iletişim, Otorento ürünleri açıklamalar.

  OTORENTO.COM HAKKINDAKaliteli hizmet veren yerli araç kiralama firmalarını aynı çatı altında toplayan firma. %100 yerli sermaye ile araba kiralamayı kolay, güvenli ve uygun fiyatlı bir hale getirmiş. Bu sayede, araba kiralama fiyatlarını ve kiralayacağınız arabanın özelliklerini sormanıza gerek kalmıyor. Hangi araçcı, nerede, ne kadar zaman kiralayabileceğinizi, Otorento.com’da bir tıkla öğrenmeniz mümkün. Otorento.com en uygun kiralama ve araç seçeneklerini size sunuyor, karşılaştırmanızı yapıyorsunuz. Ve sonra aracı nerede ve ne zaman teslim almak istediğiniz belirtiyorsunuz, Size sunulan seçeneklerden birini seçerek size en uygun arabayı kiralamak kalıyor. Ekranda gördüğünüz ve özelliklerini onayladığınız aracın hricinde başka bir araç ile karşılaşmıyorsunuz. Yani Renault Clio kiraladığınızda karşınıza Ford Fiesata gelmiyor. Otorento, Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ileonline araç kiralama kolaylığı sunar. Farklı tedarikçilerin araçlarını karşılaştırın, geniş araç portföyünden istediğinizi seçin, seçtiğiniz aracı hemen online kiralayın, aracın rengine dahi siz karar verin, istediğiniz yere aracınız gelsin. Bunların tamamı Otorento.com'da yalnızca 2 dakika sürüyor.
   

 Otorento.com’dan Araç Kiralarken Size Faydası Olacağını Düşündük!


 Araç Kiralama Sitesidir. 
Kiralık araç tesliminde senet imzalama yok. Otorento.com’dan kiraladığınız araçlarda senet imzalamıyorsunuz. Araba kiralamak için ehliyet ve kredi kartı dışında herhangi bir şeye ihtiyacınız bulunmuyor. 
 Kiraladığınız araçlar en fazla 3 yaşında.Böylece, yepyeni bir aracın sürüş keyfini yaşarsınız.
 Aracın gerekli bakımları yapılmış ve rent a car sigortalı.
Üye işyerlerinin, rentoquality adını verilen kalite standartları  ile uyumunu sürekli kontrol ediyorlar.
Uygun fiyatla araba kiralarsınız.
 
Kiralayacağınız aracın rengine dahi siz karar verirsiniz.
Araç kiralama şirketlerinin ratingini siz belirlersiniz.
Aracınızı Otorento.com üzerinden kiraladığınızda : Sınırsız km (4 gün ve üzeri kiralamalarda sınırsız km, 1-3 günlük kiralamalarda günlük 200 km.) Zorunlu Trafik Sigortası Araç Hasar Sigortası Araç Hırsızlık Sigortası Varsa Rezervasyon Sırasında Belirttiğiniz Ekstralar Varsa Kiralık Araç Teslim/İade Ücretleri 24 Saat Yol Yardımı Hizmeti %18 KDV
Dilerseniz araç kiralama işlemi sırasında ekstra olarak bebek/çocuk koltuğu talep edebilirsiniz.
 Kiralık araçlarımızda HGS veya OGS bulunur. HGS/OGS için herhangi bir dolum yapmanıza gerek yoktur ve dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Aracı iade ederken, kullandığınız kadar HGS/OGS ücreti sizden tahsil edilir.
Araç Kiralama Şartları: Araç kiralayabilmek için minimum yaş sınırı 21 maksimum yaş sınırı 75’tir. Mini ve Ekonomi sınıfında bir araç kiralayabilmeniz için en az 21 yaşında ve en az 2 yıllık ehliyete sahip olmanız gerekir. DETAYLAR İÇİN

 Popüler Lokasyonlar :  Atatürk Havalimanı - Sabiha Gökçen Havalimanı - Adnan Menderes - Antalya Havalimanı - Esenboğa Havalimanı - Gaziantep Havalimanı- Kayseri Havalimanı - Adana Havalimanı - Bodrum Havalimanı - Diyarbakır Havalimanı Trabzon Havalimanı - Erzurum Havalimanı
 
Otorento.com 'da Geçerli kredi kartları

  Ödeme Araç rezervasyonu sırasında, araç kiralama bedelinin tercihinize göre tamamı ya da 1 günlük bölümü kredi kartından tahsil edilir. Kiralama sırasında araç kiralama bedelinin tamamını ödemeyi tercih ettiyseniz Kiralık araç teslimi sırasında ek bir ücret talep edilmez.


                                  
 
 

 
 

Otorento.com  İLETİŞİM

 

 Otorento.com  NEREDE ?

Nedir

?

Türkiye'nin dört bir yanında, 71 il ve 700'den fazla lokasyonda 7000+ araç portföyü ile online araç kiralama kolaylığı sunar.

 

Unvan

:

Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti.

 
Merkez :

Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pembe Köşk Apt. No: 246/5 A Blok Göztepe/ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 530 969 36 95

 
Faks :

0 216 478 35 48

İade :

-

E-Mail :

info@otorento.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 444 30 09

 
 
 
Otorento.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Araç kiralama sektöründeki 20 yıllık deneyimini, teknolojinin, yeniliğin ve tasarımın gücü ile harmanyan. Kaliteli hizmet veren yerli araç kiralama firmalarını aynı çatı altında toplayan. %100 yerli sermaye ile araba kiralamayı kolay, güvenli ve uygun fiyatlı bir hale getiren. Bu sayede, kapı kapı dolaşıp araba kiralama fiyatlarını ve kiralayacağınız arabanın özelliklerini sormanıza gerek kalmadı. Yalnızca 2 dakika içinde ihtiyaç duyacağınız arabayı kolaylıkla kiralayabilmeniz için Otorento.com’u tasarlandı.

Otorento.com

 Diğer Hizmet ve Sektör Siteleri