Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: idefix,idefiks, idefix.com, kitap alışveriş sitesi, idefix kitap online, idefix kitap fiyatları , kitap, müzik, dvd , ürünleri, çok satan kitaplar, indirimli kitapları, satın almak için , kitab, kitabevi, sahaf, yayıncı ,yazar, yayınevi, İdefix  musteri hizmetleri nedir? İdefix  hakkında, İdefix  güvenli mi? İdefix   kimin? İdefix  kampanyaları, İdefix  indirimler, neden? İdefix  iletişim, İdefix  ürünleri açıklamalar.

  İDEFİX.COM HAKKINDATürkiye'de kitap, dergi, müzik ve film cd'lerini online olarak size sunan Idefix.com, 1999 yılından beri sizlere hizmet veriyor. Bu hizmetin karşılığı olarak Türkiye'de en çok tercih edilen online kitap alışveriş sitesi olmayı başlamıştır. Kitap stoku 1.000.000'dan fazladır. Bu nedenle Türkiye'nin kütüphanesi diyebiliriz.Sitenin sattığı kitaplara uyguladığı indirim oranı hiçte küçümsenmeyecek kadardır. Satış fiyatının üzerinden %25'e varan indirim oranları sizi şaşırtmasın. Teknolojik ürünlerdeki gelişme ile birlikte Idefix Mp4 çalarda, akıllı telefonlarda Tabletleler de   okuyabileceğiniz e-book formatını sizlerde sunuyor olması da ayrı bir güzellik. Her kesimden insanların okuma tercihleri değişmekte olduğundan Idefix bu sorunu ortadan kaldırmak için geniş bir kitap kategorisi ile karşınıza çıkıyor. Site sadece kitap üzerine satış yapmamakla beraber DVD, Müzik kategorilerini de sizler için unutmamış. Siyaset, politika, tarih, felsefe , şiir, bilim, çocuk kitapları, bilgisayar, sağlık, akademik gibi birçok farklı konu başlığı yanında en yeni çıkan eserlere ve yılın en çok satanlarda ulaşmakta oldukça basit.

 
 İdefix  ’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?
 Firma Kurumsal bir firmadır,
 idefix, gönderilerini Yurtiçi Kargo, MNG Kargo ve PTS Kurye firmalarıyla yapmaktadır
Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi'yle tahmini 1-3 gün.idefix'ten yapılan Türkiye dışı gönderiler özel kurye firması PTS Worldwide Express ve Yurtdışı- Posta Servisi (7-15 gün) aracılığıyla gerçekleştirilir. 
idefix' ten satın aldığınız her ürünü, teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde ürün hasarlı olmasa dahi -hiçbir gerekçe belirtmeksizin- iade edebilirsiniz.
İade için, satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 Kayıtlı kartlarınızdan bonus puanınızı kullanabilirsiniz
 

 İdefix .com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


  İdefix com'a
güvenebilir miyiz?

 idefix'te müşteri bilgileri üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, Sipariş işlemleri sırasında 128 Bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. 128 Bit SSL uluslarası bir standarttır. Siparişinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

İdefix .com İLETİŞİM

 

 İdefix .com NEREDE ?

Nedir

?

Türkiye'de kitap, dergi, müzik ve film cd'lerini online olarak satan eticaret sitesidir.

 

Unvan

:

Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ve Pazarlama AŞ.

 
Merkez :

Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:47 Üsküdar / ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 850 288 80 08

 
Faks :

0 216 554 16 42

İade :

 

E-Mail :

satisdestek@idefix.com

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
İdefix .comyorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

idefix, Türkiye'de kültür ürünleri denilince akla gelen ilk ve en gelişkin online yayın olmak üzere tasarlandı. 1996 yılının sonunda kuruldu. Veritabanı tasarımını 1997 yılının ilk çeyreğinde tamamlayarak bilgi üretimine başladı. Yaklaşık iki yıl boyunca 35.000 civarında kitabı veritabanına aktararak ve 3 Mart 1999 tarihinde deneme yayınına geçti.

idefix.com

 Diğer Kitap Satış Siteleri    

KATEGORİLERİ
 VİTRİN
     
 KİTAP
     
 E-KİTAP
   
 MÜZİK
     
 DVD VİDEO

HAKKINDA

 İdefix ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ