Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: yeni cıkan kıtaplar, sinir otesi yayinlari, data yayınları, mustu yayınları, uçan balık yayınları, ivana sert kitap, çocuk kitabı yayınevleri, data yayınevi, pergamino yayınevi, çocuk kitapları yayınevleri, iş bankası kitapları, abdulkadir geylani kitapları, duygu erçelik İngilizce, çocuk bakımı, kilavuz kitap, Kitapadresi mağaza , Kitapadresi musteri hizmetleri nedir? Kitapadresi hakkında, Kitapadresi güvenli mi? Kitapadresi  kimin? Kitapadresi kampanyaları, Kitapadresi indirimler, neden? Kitapadresi iletişim, Kitapadresi ürünleri açıklamalar.

  KİTAPADRESİ.COM HAKKINDAkitap adresini, kitapevini tercih eden kullanıcılar sade ve kullanışlı bir web sayfası ile karşılaşıyorlar. Kitap adresi sitesine girdiğinizde eğer nasıl bir kitap alacağınıza karar veremiyorsanız en çok satanlar kategorisini inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için ise iki farklı seçenek var. Üye olarak sipariş verebildiğiniz gibi üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Almak istediğiniz kitabın içeriği inceleyebilir ve teslimat süresinin ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. En çok satan kitapların yanında yeni çıkanlar kategorisinden yeni çıkan kitapları da takip edebilirsiniz. Kısacası aradığınız kitaba en uygun fiyatlar ile kitapadresi sitesinden ulaşmanız mümkün.

 
 Kitapadresi’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?
 Aradığınız her kitabı bulabilirsiniz
150 TL üzeri siparişlere kargo ücreti ödemiyorsunuz.
Üye olmadan sipariş verebiliyorsunuz.
Kredi kartı bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır. Şifreli olarak alınmakta ve sipariş tutarı tahsil edildikten sonra silinmektedir.
Tüm kredi kartları ile ödeme yapabileceğiniz gibi havale ve kapıda nakit ödeme seçeneklerini seçerek de siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
CAYMA HAKKI :Tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde kitapadresi.com’a faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün kitapadresi.com a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.
SİPARİŞ İPTALİ: Siparişinizin iptali için, ürünleriniz kargoya verilmeden önce bilgi@kitapadresi.com adresine mail atarak veya 0212 527 83 80 nolu telefondan siparişinizin iptalini talep edebilirsiniz.

 Kitapadresi.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


  Kitapadresi'a
güvenebilir miyiz?

 kitapadresi.com size ait bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz. kitapadresi.com hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. kitapadresi.com dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, kitapadresi.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez..

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Kitapadresi.com İLETİŞİM

 

 Kitapadresi.com NEREDE ?

Nedir

?

İnternetten satış yapan bir kitapevidir.

 

Unvan

:

Yeditepe Basım Yay.Dağ.Ltd.Şti

 
Merkez :

 Alemdar Mah. Çatalçeşme Sk. No: 27/15 Cağaloğlu Fatih / ISTANBUL

 
Tel :

0 212 527 83 80

 
Faks :

0 212 512 33 78

İade :

-

E-Mail :

bilgi@kitapadresi.com

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Kitapadresi.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Sitede satışa sunulan kitap kategorisinde çok satanlar, yeni çıkanlar, kelepirler , kampanya kitaplar çeşitli kategorileri altında kitapları inceleyebiliyorsunuz.Onbinlerce kitap % 90-25`lere varan indirimlerle bu sitede. hızlı uygun fiyatla satan kitapevi...

Kitapadresi.com

 Diğer Kitap Şatış Siteleri 

KATEGORİLERİ
   YENİ ÇIKANLAR
   ÇOK SATANLAR
   YAYIN EVLERİ
   YAZARLAR 
   KELEPİR

HAKKINDA

 Kitapadresi?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ