Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: online kitap siparişi, kpss kitap siparişi, indirimli kitap, ingilizce kitap seti, kitap satışı, internetten kitap satışı, kitap satan siteler, ygs kitap fiyatları , en ucuz kitap , kelepir kitap , internetten kitap siparişi , online kitap siparişi, dini kitap satış , e ticaret kitap , ikinci el kitaplar , Kitapyurdu    mağaza , Kitapyurdu    musteri hizmetleri nedir? Kitapyurdu    hakkında, Kitapyurdu    güvenli mi? Kitapyurdu     kimin? Kitapyurdu    kampanyaları, Kitapyurdu    indirimler, neden? Kitapyurdu    iletişim, Kitapyurdu    ürünleri açıklamalar.

  KİTAPYURDU.COM HAKKINDA2001 yılından beri İnternet kitapçılığında lider isimlerden biridir. Babıali’de kitapevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kurulan kitapyurdu.com; okuyucu, yayıncı, dağıtıcı problemini bilen, yaşayan, teknolojiyi problem çözme, ihtiyaca cevap verme anlayışıyla ortaya çıktı. Bu gün yaklaşık 1.000m2 alanda, 50’yi aşkın genç ve dinamik personeli ile hizmet vermekte. 82 ülkede, 1,5 milyon’a ulaşan müşteri sayısı ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. 2010 yılında faaliyetine başlayan kitapyurdu.eu ile Avrupa’daki kitap kurtlarını en kolay ve ekonomik şekilde kitapla buluşturmakta. Kitabı ve okumayı sevdirmek için kitabı eğlenceli ve cazip hale getirmek amacıyla geliştirilen kitapyurdu.tv ise hazırlıkları tamamlanmak üzere.Kitaba ulaşmayı her açıdan kolaylaştırarak, ülkemizdeki düşük olan kitap okuma oranını Avrupa ortalamasına taşımayı ve korsan kitap satışını önlemeyi bir yükümlülük olarak görmekte. Sipariş vermek istediğiniz kitapların ilk 10 sayfasını okuyabilirsiniz. Bu sayede dikkatinizi çeken kitapları sipariş verebilir herhangi bir sürpriz de yaşamazsınız.
   

 Kitapyurdu ’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?


 Firma Kurumsal bir firmadır,
 kitapyurdu.com 80.000 ürünlük bir veritabanına sahiptir.
 kitapyurdu.com da her puan 1 YKrş. a tekabül eder. Her kitapyurdu.com üyesi üye olduğunda 100 puan kazanır. Alışveriş yaptıkça ya da kitapyurdu.com a yaptığı katkılarla bu puana ek puanlar kazanır. Puanlarınızla dilediğiniz ürünleri puan katalogundan seçerek, kargo ücretini de yine puan ile ödeyerek alabilirsiniz.
150 TL üzeri siparişlere kargo ücreti ödemiyorsunuz. 75 TL üzeri siparişlere de %50 indirim uygulanıyor. Bu yurtdışı için de geçerli değildir.
Bulunduğunuz yere göre teslim zamanları vardır. Türkiye içinde genellikle 1 gün, yurtdışında ise 2 gündür.
 Sahaf sayfalarımızda eski kitaplarınızı takas edebileceğiniz bir mesaj alanı bulacaksınız. Buraya dileyen kitapyurdu.com üyeleri satmak ya da takas etmek istedikleri kitapları, kimileri de almak istedikleri kitapları yazabilecek ve alıcılarla vericilerin buluşabileceği bir ortam olacaktır. Bu servis kitapyurdu.com tarafından tamamen ücretsiz olarak oluşturulmuştur. kitapyurdu.com’un bu alışverişlerde bir sorumluluk yüklenmesi söz konusu değildir.
  Ürünün hasarlı teslim edilmesi halinde; durumu anlatan bir e-postayı satis@kitapyurdu.com a 7 gün içinde gönderdiğinizde gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.
DETAYLAR İÇİN
 
 Kitapyurdu.com 'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 
Kitapyurdu.com' a güvenebilir miyiz?

 
Kitapyurdu.com size ait bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz. kitapyurdu.com hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. kitapyurdu.com dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, kitapyurdu.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

 
 

 
 

Kitapyurdu.com  İLETİŞİM

 

 Kitapyurdu.com  NEREDE ?

Nedir

?

Yalnızca internetten satış yapan bir kitapevi değil, aynı zamanda kültür hayatımızla ilgili konularda ülkemize katkıda bulunmak, herkese açık bir bilgi merkezi, buluşma merkezidir.

 

Unvan

:

Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti.

 
Merkez :

Alemdar Mh. Güzel Sanatlar Sk. No:9 34410 Cağaloğlu / ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 519 87 20

 
Faks :

0 212 519 15 84

İade :

-

E-Mail :

bilgi@Kitapyurdu.com

 
Müşteri Hizmetleri :

 -

 
 
 
Kitapyurdu.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

İnternet kitapçılığında 12 yıl…1985’den beri Babıali’de kitapevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. tarafından kurulan kitapyurdu.com; okuyucu, yayıncı, dağıtıcı problemini bilen, yaşayan, teknolojiyi problem çözme, ihtiyaca cevap verme anlayışıyla izleyen iddianın adı olarak ortaya çıktı.

Kitapyurdu.com

 Diğer Kitap Şatış Siteleri   

KATEGORİLERİ
   YENİ ÇIKANLAR
   ÇOK SATANLAR
   KONU BAŞLIKLARI
   YAZARLAR
   YAYINEVLERİ

HAKKINDA

 Kitapyurdu ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ