/head>
Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: yüz için bakım, en iyi selülit kremi, doğum sonrası cilt bakımı, gebelik sonrası çatlak tedavisi, cilt bakimi, proteinli yüz bakımı, selülit bakımı, mama mio, eye know, mighty moisture, boob tube bust & neck firmer, boob tube bust & neck firmer shimmer, tummy rub oil, butter, Morcosmo musteri hizmetleri nedir? Morcosmo hakkında, Morcosmo güvenli mi? Morcosmo  kimin? Morcosmo kampanyaları, Morcosmo indirimler, neden? Morcosmo iletişim, Morcosmo ürünleri açıklamalar.

  MORCOSMO.COM HAKKINDAMorcosmo Kadınlardaki çok uzun yıllar boyunca iyi görünmeye devam edebilmelerinin sırrından yola çıkarak sadece yüzlerine değil vücutlarına da çok iyi bakmaları gerektiğini çok iyi biliyor. Kadınların zarif ve muhteşem bir şekilde yaşlanmadan yaşlanmalarına yardımcı oluyor. Yüksek performanslı yüz ve vücut ürünleri ve bakımları serisi ürünleri satan bir kozmetik firması olan morcosmo.com Var olan en gelişmiş teknolojiyi ve ürünleri kullanarak geliştirilmiş Mama Mio vücudunuzdaki her hücrenin daha iyi görünmesini ve hissetmesi sağlayacak bir üründür. Yüksek performanslı yüz ve vücut ürünleri ve bakımları serisi olan Mama Mio Londra’da 4 güzellik uzmanı tarafından kurulmuş kişisel bir markadır. Mama Mio ürünleri DOĞAL CİLT BAKIMI ürünlerinde paraben, petrolyum, phthalat, sulfat, renklendirici, sentetik koku ve zenoesterojen kullanmamıştır. Çünkü bunların yerine peptidleri, meyve enzimleri ve omegaları önerilen miktarlarda ve en yüksek dozlarda kullanmaktadırlar. Yaşamınızın hangi evresinde ve yaşınız kaç olursa olsun mama mio’da sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir cilt bakımı ürünü. Mama mio ürünlerini kullanarak kendinizi muhteşem hissederseniz, muhteşem görünürsünüz! Nemlendirici Göz Çevresi Bakım Serumu, Göğüs ve Dekolte için Işıltılı Sıkılaştırıcı Krem, Sıkılaştırıcı Serum, Hamilelik Çatlağı Önleyici Krem ürünlerinden bazıları

 
 Morcosmo’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?

 100 % orijinal ürünler . Uygun fiyatlar   Kredi kartı bilgilerinizi ise kesinlikle kaydedilmez.
 Hayatınızdaki en güzel cilde sahip olursunuz.
 Bir çok ödülle ödüllendirilmişlerdir.
Ayın ip ucu ile vücudunuz için ip uçlarını öğrenirsiniz.
Anlaşmalı olduğu kredi kartlarına taksit imkanı sunuyor.
Siteden üyeliğinizi iptal ettiğiniz takdirde paylaştığınız tüm bilgileriniz silinmiş olur.
Türkiye içi gönderilerimizi Aras Kargo ile yapıyor.Tüm gönderilerde kargo ücretsizdir..
İade edilecek ürün tahrip edilmeden, kullanılmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozulmadan, orijinal paketi ve gönderi kutusu ile teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürün, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir. İade veya değişim süresi yedi (7) gündür. İade veya değişim talebinizi destek@morcosmo.com adresine sana verdiğimiz sipariş numaranı konu başlığına yazarak neden iade etmek istediğinizi de kısaca belirterek bize bildirebilirsiniz. İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
 

 Morcosmo.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


  Morcosmo'a
güvenebilir miyiz?

 Sitede kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının hangi durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Morcosmo.com İLETİŞİM

 

 Morcosmo.com NEREDE ?

Nedir

?

Yabancı marka Mama Mio kozmetik ürünlerini satan online kozmetik mağazası

 

Unvan

:

Mor Parfümeri Güzellik ve Kozmetik Ürünleri Tic. Ltd. Şti.

 
Merkez :

Şehit Ahmet Sk. Mecidiyeköy İş Merkezi No:4/29 34387 Mecidiyeköy / ISTANBUL/ TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 275 24 52

 
Faks :

0 212 275 24 23

İade :

-

E-Mail :

destek@morcosmo.com

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Morcosmo.comyorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Mor Parfümeri Güzellik ve Kozmetik Ürünleri Tic. Ltd. Şti Mart 2012'de Türkiye'nin özel ve seçkin kişilerini, beğenilen ve nitelikli çeşitli yabancı markalarla buluşturmak üzere kurulmuştur.

Morcosmo.com

 Diğer Kozmetik Alışveriş Siteleri   

KATEGORİLERİ
  Yüksek Proteinli Yüz Bakımı
  Omega Günlük Vücut Bakımı
   Selülit Bakımı
  Hamilelik Sonrası Bakım

HAKKINDA

 Morcosmo?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ