Bizi Takip Edin

konaklama, geceleme, kalacak yer, Otel, Otel, özel fiyatlar, paketler, özel tarifeler, hafta sonu fırsatları, şehirlere özel fırsatlar, fırsatlar, budget, ucuz, indirim, tasarruf, pariste oteller,otel rezervasyon, Türkiyede ucuz otel, indirimli otellerin listesi

BOOKING.COM HAKKINDAThe Priceline Group (Nasdaq: PCLN) işitirakı olan Booking.com B.V., internet üzerinden oda satışı bakımından dünya lideri otel rezervasyon acentesi Booking.com™'un işletmecisi ve sahibidir. Her gün Booking.com üzerinden 850.000 ve üzerinde geceleme rezervasyonu yapılmaktadır. Booking.com websitesi ve uygulamaları, hem eğlence hem de iş pazarından ziyaretçileri çekmektedir. 1996'da kurulan Booking.com B.V., Booking.com aracılığıyla küçük aile pansiyonlarından executive daireler ve beş yıldızlı lüks otellere kadar her tür konaklamada en iyi fiyatı garantilemektedir. Booking.com tarafından kurulan Villas.com sitesi kendinden mutfaklı tesislere de odaklanmaktadır. Uluslararası özelliğe sahip Booking.com, 40’ın üzerinde dilde hizmet vermekte ve 219 ayrı ülkede 702.080 tesis sunmaktadır. Genel merkezi Hollanda Amsterdam'da bulunan Booking.com B.V. dünya çapında 60'tan fazla ülkede 165 ofis tarafından desteklenmektedir:  Booking.com B.V. şirketinin sicili Hollanda Amsterdam'da bulunan Ticaret Odasına 31047344 numarası ile kayıtlıdır. KDV kayıt numarası: NL805734958B01. Hollanda Veri Koruma İdaresi kayıt numarası: 1288246. Ekibimiz Booking.com'un dünya çapında, müşterilerine ve otel ortaklarına hizmet veren 9300'den fazla çalışanı vardır. Misyonumuz Bütçeleri ne olursa olsun eğlence ve iş gezilerinde kullanıcıların dünya çapında kalabileceği en iyi yerleri kolaylıkla keşfetmesini, rezervasyon yapmasını ve buralarda gezilerinin tadını çıkarmasını sağlamak. Vizyonumuz Booking.com olarak bilgilendirici, kullanıcı dostu ve en iyi fiyatları garanti eden bir internet sitesi sunmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz, dünyanın neresinde olursa olsun iş veya eğlence seyahatindeki herkese çok çeşitli konaklama seçeneklerini keşfetmek ve ayırtmak için kullanımı en kolay ve en hesaplı rezervasyon sistemini sağlamaktır. Otel ve İçerik departmanlarımız; şeffaflık, müsaitlik ve tüm müşterilerimiz için en iyi fiyatlandırmayı sağlayabilmek için tesis ortaklarımıza yerel ofislerden destek vermektedir. Birden fazla dil bilen Müşteri Hizmetleri, müşterilerimizin konaklamalarının beklentilerini karşılaması veya aşması için onların haklarını korur ve 7/24 yardım sunar.

 
Booking.com’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası olacağını Düşündük!

 Tarihleri değiştir , Konuk bilgilerini düzenle, Tesisle iletişime geç, Kredi kartı bilgilerini değiştir,
Öğün talep et,Oda tipi yükselt,Geç check-out talep et,Rezervasyonu iptal et,İlave yatak talep et, Turizm dışında hiçbir ürün veya hizmet burada yer almaz, görüntü kirliliği ve kafa karışıklığına yol açmaz.
 Kredi kartı gerekmeden son dakika rezervasyonu yapın! Yerinizi Şimdi Ayırın, Ödemeyi Konaklama Sırasında Yapın!
Hareket halindeyken rezervasyonunuzu yönetin
Bir sonraki seyahatinizde %50 indirim kazanın
Gece gündüz müşteri hizmetleri

Booking.com'da Geçerli kredi kartları

Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Booking.com' a güvenebilir miyiz?

Rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz SSL (Secured Sockets Layer) teknolojisi ile şifrelenmekte ve %100 güvence altına alınmaktadır. SSL teknolojisi sayesinde kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ilgili bankalara iletilir ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez.

 

 
 

 
 

Booking.com İLETİŞİM

 

 Booking.com  NEREDE ?

Nedir

?

Booking.com B.V. Amsterdam, Hollanda'da yer almaktadır ve dünya çapında 165 ofis tarafından 63 ülkede desteklenmektedir.

 

Unvan

:

-

 
Merkez :

-

 
Tel :

Sabit veya IP telefondan ararken: 00800 448 826 367

 
Faks :

0 242 310 83 00

İade :

-

E-Mail :

-

 
Müşteri Hizmetleri :

Uluslararası (Türkçe): +44 20 3320 2641

 
 
 
Booking.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Rezarvasyon sitesi.Booking.com B.V. Amsterdam, Hollanda'da yer almaktadır ve dünya çapında 165 ofis tarafından 63 ülkede desteklenmektedir.

Booking.com

  Diğer Otel Rezervasyon Siteleri 

HAKKINDA

 Booking?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz