Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: dijital kol saatleri, kol saatleri, erkek kol saatleri, ucuz kol saatleri, Saat, Saat Modelleri, Saat Markaları, Saat fiyatları, Bayan Kol saati Modelleri, Erkek kol saati modelleri, Saat fiyatları, Kol Saati, Kol Saatleri, Burberry Kol Saati, Burberry Saat, Emporio Armani Saat, Emporio Armani Kol Saati, spor kol saatleri, bay bayan takım kol saatleri, ucuz bayan kol saatleri, bayan spor kol saatleri, gc bayan saatleri, en güzel erkek saatleri, diesel erkek saatleri, nacar erkek saatleri, en şık erkek saatleri , erkek kol saati, erkek saati modelleri, bayan yüzük fiyatları, bayan saatleri ve fiyatları, CampanolaShop  musteri hizmetleri, CampanolaShop  nedir? CampanolaShop  hakkında, CampanolaShop  güvenli mi? CampanolaShop  kimin? CampanolaShop  kampanyaları, CampanolaShop  indirimler, neden? CampanolaShop  iletişim, CampanolaShop  ürünleri açıklamalar.

CAMPANOLASHOP.COM HAKKINDA: Adını, dünyada zamanı bildiren ilk çanın çaldığı küçük bir İtalyan kasabasından alan Campanola lüks saat ve aksesuar pazarında hizmet vermektedir. Dünya markalarının özel koleksiyonlarını, şık mağazaları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlarıyla buluşturan Campanola, sektöre özel bir bakış açısı getirmektedir. Distribütörlüğünü yaptığı markaların yanı sıra bünyesinde çeşitli saat ve moda markalarını barındırmaktadır. 2011 yılında perakende sektörüne giren firmanın hali hazırda 12 adet mağazası bulunmaktadır. Ürün gamının çoğunluğunu saat oluşturmaktadır. Campanola; saatlerin yanı sıra gözlük, takı ve telefon gibi aksesuarları tüketicileri ile buluşturmaktadır. Distribütörlüğünü yaptığı markalar arasında; TAG Heuer, Maurice Lacroix, Versace, U-Boat, Welder, Fendi, Salvatore Ferragamo, Techno Marine ve Versus bulunmaktadır. Bünyesinde bulunan diğer markalar arasında ise; Frederique Constant, Longines, Gucci, Seiko, Edox, Breitling, Burberry, CT Scuderia, Emporio Armani, Gc, Hermes, Omega, Raymond Weil, Tissot ve Tory Burch bulunmaktadır.

 
CampanolaShop.com ’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
 
Saat&Saat Fiarmasına ait bir kuruluştur.Distribütör firmadır.
  Campanolashop online mağazada yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti Campanolashop Mağazacılık A.Ş. tarafından ödenmektedir.
%100 Orijinal Ürünler. Kapıda ödeme
  İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.
 

CampanolaShop.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

CampanolaShop.com' a güvenebilir miyiz?
  
Birbirleri ile bağlantılı olan istasyonların kimlik doğrulaması ve verilerin gizliliğinin (kodlama yolu ile) garantilenmesidir. Kişisel verilerin aktarımı için CampanolaShop SSL ("Secure Socket Layer") kullanılmaktadır. SSL Netscape tarafından geliştirilmiş bir süreç olup, tüm modern internet tarayıcıları tarafından desteklenmektedir.

 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.
 
 

 
 

CampanolaShop.com İLETİŞİM

 

CampanolaShop.com NEREDE ?

Nedir

?

Dünya Modelleri Saatlerin Satışının yapıldığı online mağaza

 

Unvan

:

Campanola Mağazacılık A.Ş.

 
Merkez :

Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No:237/D Kat:B2 Maslak, İstanbul/Türkiye

 
Tel :

0 212 367 44 74

 
Faks :

-

İade :

Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No:237/D Kat:B2 Maslak, İstanbul/Türkiye

E-Mail :

internet@campanolashop.com

 
Teknik Servis :

0 212 367 44 67 teknik@saatvesaat.com

 
 
 
CampanolaShop.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Distribütörlüğünü yaptığı markaların yanı sıra bünyesinde çeşitli saat ve moda markalarını barındırmaktadır. 2011 yılında perakende sektörüne giren firmanın hali hazırda 12 adet mağazası bulunmaktadır. Ürün gamının çoğunluğunu saat oluşturmaktadır. Campanola; saatlerin yanı sıra gözlük, takı ve telefon gibi aksesuarları tüketicileri ile buluşturmaktadır.

HAKKINDA

 Campanolashop?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz