Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: erkek kol saatleri, spor kol saatleri, kol saatleri, nautıca saat, saat nautica, nautıca saat fiyatları, nautica saatler nautica online shop, nautica online alışveriş nautica-tr.com musteri hizmetleri nedir? nautica-tr.com hakkında, nautica-tr.com güvenli mi? nautica-tr.com kimin? nautica-tr.com kampanyaları, indirimler, neden nautıca? nautıca iletişim, nautıca ürünleri, açıklamalar.

NAUTICA HAKKINDANautica markası 1983 yılında Amerikalı bir maceracı tarafından yelken seyahatlerine çıkan insanlara uygun ürünler sunmak amacıyla 6 parçalık bir mont koleksiyonuyla yaratıldı. Dörtte üçünün su ve su yollarından oluşan dünyamızda su ve deniz konseptini marka DNA sına alarak bu vizyonda ve renk temalarına uygun ürünler çıkartarak müşterilerine sunan Nautica markası, bu vizyonunu aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de dünyadaki su sorunlarına eğilerek vurguluyor. Deniz, güneş ve kum üçlüsünün baskın etkilerini hissettiğimiz yaz koleksiyonlarının kış sezonundaki yansıması ise dalgalı denizlerde yol alırken içinizi ısıtacak ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkmak şeklinde yol alıyor. Eren Perakende, 2000 yılında popüler saat markası Swatch ile distribütörlük anlaşması imzalayarak perakendecilik alanındaki ilerleyişini sürdürmüştür. 2005 yılında markalarına dünya moda devi Burberry’ yi de ekleyen Eren, 2012 yıllında G-Star Raw ve Gant’in distribütörlük haklarını da alarak dünya markalarıyla birlikteliğine devam etmiştir. Yine 2012 yılında önemli bir kararla çok markalı ayakkabı zinciri olan Superstep konseptini hayata geçiren Eren Perakende, tüketicilere bir çok dünya markasına aynı çatı altında ulaşma kolaylığını sunmuştur. 2013 yılında ünlü Amerikan markası Nautica ile anlaşan Eren, bugün markanın Rusya, Ukrayna ve CıS ülkelerindeki operasyonunu da yürütmektedir. Ayrıca Eren Perakende bünyesindeki markaların seri sonu ürünlerinin bulunduğu Occasion olarak adlandırılan outlet konseptli mağazaları da bulunmaktadır.
   

nautica-tr.com ’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !

EREN holding markası olup Giyim üzerine yoğunlaşmış kurumsal bir firmadır,
Ücretsiz Kargo.

Mağazadan Değişim İmkanı
Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması kaydıyla 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken sitemizde belirtilen adımları dikkate alarak yapınız. Lütfen ürününüzle beraber gelen iade formunu doldurunuz. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü UPS kargo ile göndermeniz gerekmektedir, ücretsiz gönderim için kargoda UPS cari kodumuzu belirtmeniz yeterli, UPS cari kod: 40653F

 
 
Nautica satan online mağazalar !                                                                                    

nautica-tr.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


nautica-tr.com'a güvenebilir miyiz?
   
Sitede kullanılan Verisign Extended Validation sertifikası sayesinde tüm ticari işlemlerin güvenli ve gizli olacağından ve usulsüz olarak kullanılmayacağından emin olarak işlem yapabilirsiniz. Bu siteye gönderilen kredi kartı ve şifre bilgileri, istenmeyen alıcıların eline geçmesini engellemek için şifrelenmektedir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

nautica-tr.com  İLETİŞİM

 

 nautica-tr.com   NEREDE ?

Nedir

?

Nautica Erkek ve Bayanlara özel Polo Yaka, Tshirt, Saat ,Aksesuar markasının Türkiye distribütörü online resmi satış sitesi.

 

Unvan

:

EREN PERAKENDE A.Ş.

 
Merkez :

Türkiye Genel Müdürlük Merkez Mah. Kavak Sokak No:39 Yenibosna İSTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 639 89 00

 
Faks :

0 212 639 89 39

İade :

Lacoste Türkiye Genel Müdürlük Merkez Mah. Kavak Sokak No:39 Yenibosna / İSTANBUL

E-Mail :

mh@nautica-tr.com

 
Müşteri Hizmetleri :

444 EREN(37 36)

 
 
 
nautica-tr.com  yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Superstep konseptini hayata geçiren Eren Perakende, tüketicilere bir çok dünya markasına aynı çatı altında ulaşma kolaylığını sunmuştur. 2013 yılında ünlü Amerikan markası Nautica ile anlaşan Eren, bugün markanın Rusya, Ukrayna ve CIS ülkelerindeki operasyonunu da yürütmektedir. Ayrıca Eren Perakende bünyesindeki markaların seri sonu ürünlerinin bulunduğu Occasion olarak adlandırılan outlet konseptli mağazaları da bulunmaktadır.

nautica-tr.com

  Diğer Saat Alışveriş Siteleri    

HAKKINDA

 Nautica?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ