Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: indirimli parfüm,parfüm, parfüm ve kadın kokuları, kadın parfümleri,indirimli kozmetik, indirimli makyaj,makyaj, cilt bakımı, cilt bakımı, kozmetikler, kolonya ve erkek parfümleri, indirimli parfüm, erkek parfümleri, güzellik kaynağı ürünler ,kadın parfümleri, erkek kokuları, dizaynır parfümler, tasarımcı kokular, güzellik ürünü sağlama, ucuz erkek parfümleri, cilt kremleri markaları, parlement parfüm, en ucuz parfüm sitesi, strawberry cosmetics, strawberry musteri hizmetleri nedir? strawberry hakkında, strawberry güvenli mi? strawberry kimin? strawberry kampanyaları, strawberry indirimler, neden strawberry ? strawberry iletişim, strawberry ürünleri açıklamalar.

 TR.STRAWBERRYNET.COM HAKKINDA10 yıldan uzun bir süredir iddialı ve özverili, kendini işine adamış olan ekibi ile desteğiyle sizin alışveriş imkânlarınızı geliştirerek, kendini "Taze Kozmetik Firması" olarak sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Çünkü Elektronik ticaretin geleceğinde lider bir firma olma kararlılığına sahip, yenilikçi ve modern bir vizyonu bulunmaktadır. Sitenin ilk amacı, dünya çapında tanınmış marka ürünleri indirimli ve dürüstçe müşterilerimize sunmaktır. Beğendiğiniz cilt bakımı, makyaj ve parfüm ürünlerini, zahmetsiz bir alış veriş ortamında ve sizin için son derece uygun fiyatlarla sunabilmenin gerekliliğine inanıyor. Tıpkı taze çilekler gibi, bütün ürünlerimiz taze ve tescilli marka ürünleridir; sunduğu özel fırsatlar ise inanılmaz derecede cazip ve benzersizdir. Bütün orijinal ürünleri gümrüksüz fiyatlarıyla elde ederek dünyanın dört bir yanına dağıtım yapan uluslararası bir firma. Dünya çapında 200 ülkede, sipariş ettiği ürünlerden memnun yüz binlerce müşteriye sahip.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tr.strawberrynet.com’dan Alışveriş Yaparken Size faydası Olacağını Düşündük!
 Sitede 750’den fazla marka ve 30,000’in üzerinde ürün çeşidi ile makyaj, cilt bakımı ve parfüm dünyasının en büyük indirim olanağını sunan dünyanın bir numaralı web sitesi olma özelliğini korumaktadır.
 Ürünlerin tamamı %100 orijinal markalara aittir. Sitede tıpkı mağazalardaki gibi yalnızca orijinal ürünler satılmaktadır.
Ücretsiz gönderim dünyanın her yerine büyük şehirlere 7-15 iş günü, diğer bölgelere 7-17 iş günü
Platin Halka Mükemmellik Ödülü Sahibi

Hiç bir zaman gümrükle işiniz olmayacak. Tüm vergiler firma tarafından ödenip, ürünler özel kurye ile adresinize teslim edilecek.

Ürünlerden memnun kalmamanız durumunda sorgusuz sualsiz para iade garantisi vermekte.
İade adresimiz aşağıdadır. Lütfen onay almadan göndermeyin. Ne amaçla gönderildiği bilinmeyen paketler kabul edilmemektedir.
Satın aldığınız üründen %100 memnun kalmadığınız taktirde lütfen bizi ürünün tarafınıza ulaşmasından itibaren 30 takvim günü içerisinde ve sipariş tarihinden itibaren 3 ay içerisinde eposta yolu ile bilgilendiriniz.

 tr.strawberrynet.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


 
tr.strawberrynet.com'
a güvenebilir miyiz?

 Estée Lauder Online olarak güvenliğinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Estée Lauder Online üzerinden gerçekleştirdiğiniz sipariş sırasında, bilgileriniz Secure Socket Layer (SSL) adlı güvenli şifreleme teknolojisi ile kodlanır. Bu, günümüzde kullanılan en ileri online müşteri güvenlik tekniğidir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

tr.strawberrynet.com İLETİŞİM

 

 tr.strawberrynet.com NEREDE ?

Nedir

?

Dünyaca ünlü bu sitenin amacı, dünya çapında tanınmış marka ürünleri indirimli olarak müşterilerine sunmak.

 

Unvan

:

Strawberry Kozmetik Hizmet ve Tic. A. Ş.

 
Merkez :

Soğanlıkyeni Mah. Balıkesir Cad. No:6 Uprise Elite Res. D:292 Kartal/ ISTANBUL/ TÜRKİYE

 
Tel :

850 201 8011

 
Faks :

(852) 2811 5138

İade :

Soğanlıkyeni Mah. Balıkesir Cad. No:6 Uprise Elite Res. D:292 Kartal/ ISTANBUL/ TÜRKİYE  0850 201 80 11

E-Mail :

cstr@strawberrynet.com

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
tr.strawberrynet.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Tıpkı taze çilekler gibi, bütün ürünlerimiz taze ve tescilli marka ürünleridir; sunduğu özel fırsatlar ise inanılmaz derecede cazip ve benzersizdir. Bütün orijinal ürünleri gümrüksüz fiyatlarıyla elde ederek dünyanın dört bir yanına dağıtım yapan uluslararası bir firma.

tr.strawberrynet.com

 Diğer Kozmetik Alışveriş Siteleri   

HAKKINDA

 strawberrynet?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ