l
Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: lescon online, lescon ürünleri, retro ayakkabı,spor ayakkabi, lescon ayakkabı modelleri, lescon eşofman,lescon futbol ayakkabısı, lescon krampon,lescon yürüyüş ayakkabısı, hava tabanlı spor ayakkabılar, lescon mont, lescon fiyatları, lescon bayan ayakkabı Lescon Outlet! Lescon online alışveriş mağazası, Lescon ayakkabı fiyatları, Lescon Mont, Lescon ayakkabı indirim, Lescon spor ayakkabı, Lescon yürüyüş ayakkabısı , Lescon musteri hizmetleri nedir? Lescon hakkında, Lescon güvenli mi? Lescon kimin? Lescon kampanyaları, Lescon indirimler, neden Lescon? Lescon iletişim, Lescon ürünleri açıklamalar.

LESCON.COM.TR HAKKINDA: Gaziantep'e bağlı Nizip ilçesinde 1980 yılında spor ürünleri üreten firma kalitesi ile marka olmayı başarmış dünya devi spor markaları yarışır hale gelmiştir.1990 yılında İstanbul’da merkezli çalışmalarına devam etmiştir.Türkiyede ilk halı sahalar için ayakkabı üretmiş ve yurt dışında Bir Alman futbol kulübüne sponsor olarak dünyaya açılmayı başarmış bir markadır. Ürünleriyle kalitesini kanıtlayan, Lescon, Kaliteli,şık, ve kendine özgü tasarımları ile sizlere spor yapmanın keyfini yaşatıyor. Spor ayakkabılar, Spor giyim, Aksesuar, Takım sporları ürettiği ürün grupları arasında. Lescon dan online olarak alışveriş yapmak için siteyi tıklamanız yeterli. Bay, bayan ve çocuk kategorilerinde sizlere uygun bir çok ürüne sitesinden ulaşmanız mümkün. Kaliteli spor malzemelerini ulaşabileceğiniz en uygun sitelerden biridir.

 
 
Lescon.com.tr’den A
lışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !


 
Spor malzemelerinde yerli ve kaliteli üretimde lider markanın online satış mağazası.
 Lescon store’da satılan ürünler firma garantisi altındadır.
%100 yerli üretim.
Tüm ürünlerimizi 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz (Aşağıda açık adresi yer alan mağazalarımızdan, faturanızı ibraz ederek değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Değişim işlemlerinizde alacağınız yeni ürünün tutarı minimum iade edeceğiniz ürün tutarında olmalıdır.) İade kargolarınızı ARAS Kargo şubelerine, ‘Lescon’ firma ismini belirterek ücretsiz olarak gönderim yapabilirsiniz.
DETAYLAR İÇİN
  
Lescon.com.tr'de Geçerli kredi kartları

  Vade Farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 
Lescon.com.tr
' e güvenebilir miyiz?
 
Sitenin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Lescon.com.tr İLETİŞİM

 

 Lescon.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Outdoor ve spor ürünlerinde dünyada lider markanın. Online mağazası ile sizlerle hizmet vermekte.

 

Unvan

:

Erbay Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

 
Merkez :

İkitelli OSB Mahallesi Hürriyet Bulvarı Deparko San. Sitesi, Deparko Sokak No :1-11 34306 Başakşehir/ ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 413 27 27

 
Faks :

0 212 413 27 00

İade :

İkitelli OSB Mahallesi, Hürriyet Bulvarı, Deparko San.Sitesi, Deparko Sokak No:1/11 Başakşehir 34306/ ISTANBUL / TÜRKİYE

E-Mail :

info@lescon.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Lescon.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Gaziantep'e bağlı Nizip ilçesinde 1980 yılında spor ürünleri üreten firma kalitesi ile marka olmayı başarmış dünya devi spor markaları yarışır hale gelmiştir.1990 yılında İstanbul’da merkezli çalışmalarına devam etmiştir.

Lescon.com.tr

  Diğer Spor ve Outdoor Mağazaları 

HAKKINDA

 Lescon ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz