Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: adidas online shop, adidas, adidas ayakkabı, adidas türkiye, spor ayakkabı, bebek spor ayakkabıları, çocuk formaları,adidas spor ayakkabı, spor ayakkabı, adidas bayan ayakkabı, adidas çanta, adidas çocuk ayakkabısı, adidas erkek ayakkabı, adidas, adidas Originals ve Sports Performance ayakkabıları, koşu, futbol, training ürünleri adidas ayakkabı fiyatları, Goretex Ayakkabı,adidas Mont, adidas ayakkabı indirim, adidas spor ayakkabı, adidas yürüyüş ayakkabısı , adidas musteri hizmetleri nedir? adidas hakkında, adidas güvenli mi? adidas kimin? adidas kampanyaları, adidas indirimler, neden adidas? adidas iletişim, adidas ürünleri açıklamalar.

SHOP.ADİDAS.COM.TR HAKKINDADünyada bilinen en büyük spor eşya üretici markalardan olan Adidas, 1924 yılında Adolf Dassler tarafından kurulmuştur.Kurucusunun ismiyle anılan firmanın Almanya’da Rudolf Dassler ile ayakkabı üretmeye başlaması ile yükselişe geçen süreç 2006 yılında NBA ile anlaşma sağlanana kadar devam etmiştir.2006’dan sonraki dönemlerde spor dünyasına seçkin ürünler kazandıran marka aynı renge sahip üç paralele çizgiden oluşan logosu ile pek çok futbol takımının resmi sponsoru olmuştur. Koşucular için üretilen ürünlerinden futbol organizasyonlarına, golf ve lakros malzemeleri üreticiliğinden parfüm ve bakım ürünlerine kadar geniş bir alana yayılan markanın net geliri 4.616 milyar Euro’dur. Adidas’ın efsanefi üç çizgili Logosu Zapotek 15 yılda 18 dünya rekoru kırdığı kariyerinde 3 çizgili koşu ayakkabısını ilk giyen sporcu olmuştur. Ünlü 3 çizgi 1960’lı yıllardan itibaren adidas’ın ürettiği giyim malzemelerinde de kullanılmaya başlamıştır. 1972 yılından itibaren adidas ürünlerinde kullanılmaya başladı.Logo günümüzde adidas Originals kolleksiyonunu temsil etmekte. Logoda klasik adidas’ın üç çizgisine vurgunun yanı sıra yükselen bir dağ sembolü ile aşılması gereken engel ve başarılması gereken hedefler vurgulanmaktadır. Logonun asıl esin kaynağı ise adidas ayakkabıların yandan bakıldığında görülen siluetin logoyu oluşturması. Böylece ürün gamı binlerce farklı modele ulaşan firma performans ve spor ekipmanları için genel üç barlı logosunu, Originals serisi klasik ürünleri için üç yapraklı logosunu, yeni sport style serisi için ise yukarıdaki dünya şeklindeki logosunu kullanmaya başladı ve şirket bundan böyle pek bilinmese de adidas Group olarak anılmaya başlandı.
 
 
shop.adidas.com.tr’den
Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !  


 
Alman Firmanın Türkiye'deki online satış mağazası.
 Ürünlerinizi Hızlı teslim ediyor.
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz.
Dünya markasıdır.
Her ürün 2 yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantili.
Adidas Online Shop üzerinden verilen siparişlerin gönderimi Yurtiçi Kargo firması ile sağlanır.

Cayma hakkını kullanabilmen için ürünü teslim aldığın tarihten itibaren 7 gün içinde ürünü iade etmek istediğini telefon, email ya da dilekçe ile bildirmen gerekmektedir.Ardından ürünü, mevcut tüm fatura ve irsaliyeleri ile birlikte, ürünle gönderilen iade formunu doldurup, iade formundaki adrese Yurtiçi Kargo firması ile alıcı ödemeli olarak gönderebilirsin.
DETAYLAR İÇİN


   Adidas satan online mağazalar !


 shop.adidas.com.tr'de Geçerli kredi kartları

  Vade Farklı ve Farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

shop.adidas.com.tr
' e güvenebilir miyiz?

 
Ödeme güvenli bir SSL-Şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğu bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz ( Hesap numarası veya kredi kart numarası) kesinlikle adidas.com.tr' de tutulmaz veya 3. şahıslara iletilmez.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

shop.adidas.com.tr İLETİŞİM

 

 shop.adidas.com.tr  NEREDE ?

Nedir

?

Spor ürünlerinde dünyada lider markanın. Online mağazası ile sizlerle hizmet vermekte.

 

Unvan

:

-

 
Merkez :

Balmumcu Mah. Şakir Kesebir Cad./gazi Umur Paşa Sk No:25-27 Gayrettepe/İstanbul /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 355 36 00

 
Faks :

0 212 267 36 70

İade :

-Müşteri Hizmetleri ile Görüşün

E-Mail :

müşteri.hizmetleri@asports.com.tr

 
Müşteri Hizmetleri :

0 212 337 11 22

 
 
 
shop.adidas.com.tr yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Kurucusunun ismiyle anılan firmanın... Dünyada bilinen en büyük spor eşya üretici markalardan olan Adidas, 1924 yılında Adolf Dassler tarafından kurulmuştur.Kurucusunun ismiyle anılan firmanın Almanya’da Rudolf Dassler ile ayakkabı üretmeye başlaması ile yükselişe geçen süreç 2006 yılında NBA ile anlaşma sağlanana kadar devam etmiştir.

shop.adidas.com.tr

  Diğer Spor ve Outdoor Mağazaları

HAKKINDA

 Adidas ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ