Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: assos alyans, assos pırlanta tektaş yüzük, alyanslar, tek taş pırlanta yüzükler, tek taş söz yüzükleri, tektaş altın yüzük fiyatları, tektaş yüzük fiyatları ve modelleri, taşlı küpe fiyatları, renkli taşlı küpe modelleri, safir taşlı küpe, Altın Taşlı Bilezik, 14 Ayar Taşlı Bilezik,14 Ayar Fantezi Bilezik, Safir Taşlı Küpe,Yakut Taşlı Küpe,pırlanta, pırlanta kolye, pırlanta küpe, pırlanta bileklik, pırlanta yüzük, pırlanta tektaş, pırlanta tektaş yüzük, tektaş, pırlanta bilezik, altın bilezik, bilezik, kolye, küpe, gerdanlık, bileklik, assos, assos pırlanta,Zümrüt Taşlı Küpe, Pırlanta Tektaş Küpe, assos kategoriler, assos online takı alışveriş musteri hizmetleri, assos nedir? assos hakkında, assos güvenli mi? assos kimin? assos kampanyaları, assos indirimler, neden assos? İletişim, assos ürünleri açıklamalar.

ASSOS.COM HAKKINDA: Henüz 12 yaşındayken, bir bakışta bir pırlantanın kaç karat olduğunu size söyleyebilen bir çocuk Kuyumcu bir babanın 6 oğlundan en küçüğü olan Nusret Altınbaş; gözlerini mücevherlerin büyülü dünyasında açtı. 11 yaşında ailesiyle birlikte Kıbrıs’a taşındı. Mesleğin sır sayılan inceliklerini ve mücevher sanatının mucizelerini keşfederek büyüdü. Nasıl ki küçük bir pırlanta tanesi, büyük hayallerin kahramanıysa; Nusret Altınbaş da küçük bir çocukken büyük fikirler biriktirmeye başladı. Uzun yıllar Avrupa’da edindiği tecrübeleri, yenilikçi yaklaşımları ile ülkesinde değerlendirmeyi hedefledi..Altınbaş Ailesi’nin ustalığını, genç kuşağın yepyeni bakış açısıyla birleştirdi. Pırlantanın sonsuz ışıltısından ilham alarak Assos markasını bir arzu nesnesi haline getirdi.Mücevher Assos’ta, yalnızca kadife kutularda saklanan değerli taşlar olmaktan çıktı ve adeta bir sanatçının imzası haline geldi. Pırlanta, yaratıcılıklarına sınır koymayan usta ellerde tılsım kazandı.Assos, bugünün ayrıcalıklı zevkleri ile pırlantanın ebedi ışıltısını birleştirerek kısa zamanda bir stil ikonu haline geldi. “Mücevheri modaya dönüştüren marka”, dünyada 35 ülkede 1000’e yakın satış noktasına ulaştı. Ailenin en küçüğünün imzası, başarıların en büyüklerinde ışıldadı.
 
 
Assos.com ’dan Alışveriş Yaparken Size Faydası Olacağını Düşündük  !
Takı, pırlanta ve altın satışı yapan bir firmadır,                                
Siparişiniz, Yurtiçi Kargo firması tarafından ücretsiz olarak teslim edilir.
Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Assos Diamond güvencesi altındadır.
Ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. Bununla birlikte Assos Diamond, satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak için her zaman yanınızdadır.
İade işlemlerinde 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili Mesafeli Sözleşmeler Yönetmelik hükümleri uygulanır. Alıcılar, sanal mağazadan yapılan alışverişlerde 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir.
DETAYLAR İÇİN 


 
Assos
.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

Assos
.com' a güvenebilir miyiz?
Sitenin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Assos.com İLETİŞİM

 

 Assos.com NEREDE ?

Nedir

?

Mücevher ve pırlanta ürünler satan firmanın e-ticaret alışveriş sitesidir

 

Unvan

:

Assos Perakende Mağazacılık Hizmetleri A.Ş.

 
Merkez :

Molla Fenari Mah. Atik Ali Paşa Medresesi Sok. No:23/25 34120 Çemberlitaş/ Eminönü/ ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 402 10 00

 
Faks :

0 212 522 00 83

İade :

-

E-Mail :

info@lelaq.com

 
Müşteri Hizmetleri :

-

 
 
 
Assos.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Assos Pırlanta dünyada 35 ülkede 1000’e yakın satış noktasına ulaşmış mücevheri modaya dönüştüren pırlanta markasıdır. Assos’ ta mücevher sadece kadife kutularda saklanan değerli taşlar olmaktan çıkarak birer sanat eseri ve sanatçı imzasına dönüşmüştür.

HAKKINDA

 Assos ?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz