HAKKINDA

 Gruppal?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: tatil paketleri, tatil yerleri, yurtdışı turları, hafta sonu turları, bulgaristan turları, hafta sonu yurtdışı turları, en uygun yurtdıöı turları, balayı otelleri, yurtdışı balayı turları, balayı paketleri, ucuz tatil, gap turu, kültür turu, kültür turu, vizesiz tur , vizesiz turlar fırsat , yurtdıöı tur fırsat , konaklama fırsatları, avrupa turları , gruppal musteri hizmetleri nedir? gruppal hakkında, gruppal güvenli mi? gruppal  kimin? gruppal kampanyaları, indirimler, neden? iletişim ürünleri açıklamalar.

  GRUPPAL.COM HAKKINDA 2010 yılı Aralık ayında bir fırsat sitesi olarak kurulan Gruppal.com, A grubu seyahat acentesi belgesini aldıktan sonra sadece seyahat ve turizm alanlarına odaklı bir online seyahat platformu haline gelmiştir.Seyahat ile ilgili sayısız fırsatı bünyesinde barındıran Gruppal, elde ettiği deneyim ve uzman kadrosuyla tatil ve seyahat fırsatlarının en önde gelen ismi olmuştur.Gruppal.com üzerinde birçok tur operatürü, acenta, otel, havayolu ve araç kiralama şirketinin sunduğu en cazip fırsatları toplu halde ve indirimli olarak bulabilirsiniz.Gruppal.com’da tatil ihtiyaçlarınızı bir bütün olarak karşılayan; Yurtdışı turlar, Yurtiçi turlar, Kültür turları, Gemi turları, Otel, Uçak, Araç kiralama, Havaalanı transferleri, Vize danışmanlığı, Profesyonel seyahat danışmanlığı …gibi hizmetler cazip fiyatlarla, avantajlı ödeme koşullarıyla ve her zaman sizin yanınızda olan müşteri hizmetleri ekibinin desteği ile beğeninize sunulmaktadır.

   

 Gruppal.com Fırsatları Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

 
Fırsatları nasıl alabilirsin ? Fırsat keyif demektir, kolaylık demektir! Gruppal fırsatlarını öğrenmek ne kadar kolaysa, o fırsatları yakalamak da o kadar kolay. Yapmanız gereken tek şey, "Satın Al" butonuna tıklamak. Satın aldığınız fırsatın bilgileri e-posta adresinize ve tercih ettiyseniz SMS yolu ile cep telefonunuza hemen iletilir.
Fırsattan istediğim kadar alabilir misiniz? Bir satın alma üst sınırı bulunmadığı sürece, istediğiniz kadar fırsat satın alabilirsiniz.
Fırsatı satın aldıktan sonra ne olacak? Fırsatı satın aldıktan sonra Gruppal’dan size fırsat kodlarınızı içeren bir e-posta gönderilecektir. Fırsat kodunuzu bilmeniz fırsatı kullanmanız için yeterlidir. Fırsat kodlarınıza Üye Girişi yaparak, Hesabım bölümünden de ulaşabilirsiniz.
Fırsat kodu nedir?
Fırsatı satın aldığınızı gösteren, fırsatta belirtilen hizmeti sunan işletmeye bildirmeniz gereken kupon kodlarıdır.
Fırsatı ne zaman kullanabilirsiniz?
Fırsat kodunuzu işletmenin belirlediği başlangıç tarihinden itibaren kampanyanın son geçerlilik tarihine kadar her zaman kullanabilirsiniz. Özellikle dikkat edilmesi gereken husus bazı fırsatlarda önceden rezervasyon yaptırma zorunluluğudur.
Fırsat kodumu kaybettim, ne yapmam lazım? Fırsatı satın aldıktan sonra fırsat kodlarınızı içeren bir email gönderiliyor. Gönderilen email'den tekrar bulabilir ya da gruppal.com'da "Üye Girişi" yaparak, "Hesabım" bölümünden satın aldığınız tüm fırsatlara ulaşabilirsiniz.
Kuponu nasıl kullanacaksınız? Süper avantajlı teklifi kabul ettiğinin yazılı bir belgesi olan kuponun çıktısını alarak işletme temsilcilerine vermen yeterli olacak
Fırsatın "Hediye Puanı" nedir?
Her fırsatı satın aldığınızda, gruppal.com'daki hesabınıza belli bir hediye puanı yatırılır ve alışveriş tarihinden 7 gün sonra aktif olur. Bu puanları biriktirebilir ve sonraki alışverişlerinizde ekstra indirim olarak kullanabilirsiniz.
Fırsatı satın aldım ama kullanmayacağım, nasıl iptal ederim?
Fırsatı satın aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın aldığınız fırsatı iptal edebilmek için destek@gruppal.com adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir.


 
Gruppal.com'da Geçerli kredi kartları

 
Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!


 
Gruppal.com'a güvenebilir miyiz?
   
G
ruppal.com'daki üyelik bilgileriniz kesinlikle 3. partiler ile paylaşılmaz ve endüstri standardı güvenlik tedbirleri ile korunmaktadır. Gruppal'da kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerde, kredi kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenerek, güvenli bir şekilde bankalara aktarılmakta ve Gruppal sunucularında kesinlikle tutulmamaktadır.
 

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Gruppal.com  İLETİŞİM

 

 Gruppal.com  NEREDE ?

Nedir

?

Gruppal, Türkiye’nin lider tatil ve seyahat fırsatları sitesidir.

 

Unvan

:

Gruppal İnternet Hizmetleri ve Turizm Ltd.

 
Merkez :

Halaskargazi Cad. 85/8 Osmanbey / İstanbul / TÜRKİYE

 
Tel :

0 212 234 2010

 
Faks :

0 850 532 20 40

İade :

-

E-Mail :

destek@gruppal.com

 
Müşteri Hizmetleri :

0 850 532 20 10

 
 
 
Gruppal.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Yurtdışı turlar, yurtiçi turlar, kültür turları, gemi turları (cruise), otel, uçak, araç kiralama, havaalanı transferleri, vize asistanlığı ve profesyonel tatil danışmanlığı hizmetleri avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile sunulmaktadır.