Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: uçak biletleri fiyatlari, en uçak biletleri, uçak bilete, uçak biletleri ne kadar, sinop ucak bilet fiyatları, balıkesir ucak bilet fiyatları, uçak biletli, ankaraya ucak bilet fiyatları, uçak uçuşları, en uygun uçak bileti.com, edremit ucak bilet fiyatlari, uçak seferler, uçak biletleri uçak biletleri, trabzona en uygun uçak bileti, kampanyalı uçak bileti, kampanyalı ucuz uçak bileti, kampanyalı uçak biletleri, kampanyalı biletler uçak, kampanyalı biletlerbavul.com musteri hizmetleri nedir? bavul.com hakkında, bavul.com güvenli mi? bavul.com kimin? bavul.com kampanyaları, bavul.com indirimler, neden bavul.com ? bavul.com iletişim, bavul.com açıklamalar.

  BAVUL.COM HAKKINDASeyahate mi çıkacaksınız?Uçak , otobüs bileti ve konaklama için size Turktell Bilişim tarafından işletilen Bavul.com ile ilgili tüm hizmetler Paravion Turizm ve Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti. tarafına devredildi Bavul.com, yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerinizi hatta ve otobüs biletlerini kolayca alabileceğiniz birçok otobüs ve havayolu firmasının bilet satışlarını rahatça görebileceğiniz hatta karşılaştıra bileceğiniz online bilet satış acente sitesi yardımcı olacaktır. Bavul.com’da seyahatinize uygun bileti seçebilirsiniz. Seyahat planlarınızı yaparken hem otobüs hem de Türkiye’deki ve dünyadaki havayollu firmaları arasında karşılaştırma yaparak biletinizi nasıl alabileceğinize kara vermiş olursunuz. Bavul.com THY, Pegasus, Anadolu Jet, SunExpress ve Atlas Jet dahil Türkiye ve yurt dışından yüzlerce hava yolu firması ile dünyanın her yerine uçuş alternatifleri sunan biletlerine hiçbir online bilet satış sitesinde olmayan özellikle tek bir tıkla görmenizi sağlıyor. Bavul.com’ da sadece ulaşım biletlerini almakla kalmıyorsunuz; yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyon servisini kullanarak 100.000'den fazla oteli istediğiniz özelliklere, kampanyalara ve erken rezervasyona göre tek bir tık ve ekranda karşılaştırabilmek için size en uygun oteli seçmenizde yardımcı olmaktadır. Paravion Turizm ve Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti servisi olduğunu söylemiştik. Bavul.com tarafından satılan biletlerin ilgili tüm rezervasyon, bilet satış, iptal ve değişiklik işlemleri ile bilet satışıyla ilgili ödemeler de yine Paravion Turizm ve Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti tarafından alınmaktadır. Tüm bu Bavul.com ayrıcalığına bir tık ile zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

  Bavul.com ’dan Alışveriş Yapmanın Size ne gibi avantajları olabilir?

 Uçak & Otobüs Bileti  ve otel Rezervasyon sitesidir.

Telefon ile otel rezervasyonu yapabilirsiniz.
 Otel ve oda hakkındaki ayrıntılı bilgileri otelinizi seçtikten sonra karşınıza gelecek olan otel detay sayfasında bulabilirsiniz.
9 kişi ve üzeri talepleriniz grup rezervasyonu yapabilirsiniz.
İndirimli fiyattan sunulan biletler için 15 gün öncesine kadar hatırlatma yaptırtabilirsiniz.
Turkcell hat sahibi iseniz, istediğiniz 3 kişiye, uçağınızın indiğine dair SMS gitmesini sağlayabilirsiniz.
Gideceğiniz şehir ile ilgili o günkü ve diğer konularda bilgi edinebilirsiniz.
Rezervasyonumu iptali için

 Bavul.com'da Geçerli kredi kartları
  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 
Bavul.com' a güvenebilir miyiz?
 
Bavul.com.com.tr’de ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Bavul.com İLETİŞİM

 

 Bavul.com   NEREDE ?

Nedir

?

Yurt içi ve yurt dışı uçak ve otobüs biletlerini kolayca alabileceğiniz, farklı havayolu ve otobüs şirketlerinin seyahatlerini tek bir ekranda detaylıca karşılaştırarak size sunan ve kolayca karar vermenizi sağlayan kişisel seyahat asistanınızdır.

 

Unvan

:

Paravion Turizm Danışmanlık ve Ticaret Ltd. Şti.

 
Merkez :

Büyükdere Cad. Metrocity D Blok Kat: 4 Levent / ISTANBUL / TÜRKİYE

 
Tel :

-

 
Faks :

-

İade :

-

E-Mail :

bavul@bavul.com

 
Müşteri Hizmetleri :

0850 480 4 480
Haftanın her günü 09:00 – 21:00

 
 
 
Bavul.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Bavul.com yurt içi ve yurt dışı uçak ve otobüs biletlerini kullanıcıların kolayca alabileceği, farklı havayolu ve otobüs şirketlerinin seyahatlerini tek bir ekranda detaylıca karşılaştırarak sunan ve kolayca karar verilmesini sağlayan kişisel seyahat asistanıdır.. THY, Pegasus, Anadolu Jet, SunExpress ve Atlas Jet dahil Türkiye ve yurt dışından yüzlerce hava yolu firması ile dünyanın her yerine uçuş alternatifleri sunan Bavul.com üzerinden, ayrıca Kamil Koç firmasına ait otobüs biletleri de satın alınabilir.

Bavul.com

  Diğer Uçak Bileti Sorgulama Siteleri 

HAKKINDA

 Bavul?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz