Bizi Takip Edin

Arama Kelimeleri: ucakbileti.com, turna uçak bileti,online uçak bileti turna, sunexpress, atlasjet, onur air, anadolu jet, kıbrıs uçak bileti, thy uçak bileti, uçak bileti sorgulama, uçak bileti fiyatları,Promosyonlu Uçak Bileti‎,İndirimli Uçak Bileti‎,Türkiye Ucuz Uçak Bileti‎,Yurtdışı tatili için uygun fiyatlı uçak bileti,Online Uçak Bileti‎,Ucuz Uçak Bileti Bul, Uçak Bileti Fiyatları,İndirimli Uçak Bileti‎ , Tüm Havayollarını karşılaştır , ucakbileti.com  musteri hizmetleri nedir? ucakbileti.com  hakkında, ucakbileti.com güvenli mi? ucakbileti.com kimin? ucakbileti.com kampanyaları, ucakbileti.com indirimler, neden ucakbileti.com ? ucakbileti.com  iletişim,  ucakbileti.com açıklamalar.

 UÇAKBİLETİ.COM HAKKINDAUçak bileti satın alırken yaşanan tüm zorlukları gideren, bu işlemi standartların dışına çıkartan ve alanında lider olmayı amaçlayan. Ayrıntılı ve zaman gerektiren bir işlem olan uçak bileti satın almayı, kolay, hızlı ve güvenilir bir hale getiren sitede.Uçak biletinizi, online olarak veya 7\24 hizmet veren çağrı merkezi aracılığıyla, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. “Koşulsuz müşteri mutluluğunu” ilke edinen ucakbileti.com bileti online olarak sadece 2 adımda alabilirsiniz. Ucakbileti.com’un kolay olan bilet arama sorgu paneli, istediğiniz yurt içi ve yurt dışı uçuş destinasyonlarını fiyat, tarih, saat bazında listeler. Havayolu şirketleri arasında karşılaştırma yapabilir, en ekonomik uçak biletini online alışverişte en güvenilir sistem olarak kabul edilen 3D Secure güvencesiyle alabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de bütçeniz için en uygun uçak biletine sahip olursunuz. Ayrıca, taksitle ödeme kolaylığından da yararlanabilirsiniz. Destinasyonlarla ilgili kampanyalardan, seyahat dünyasındaki yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-bültenine üye olabilirsiniz.

 
Ucakbileti.com’dan Uçak Bileti Almanın Size Faydası Olacağını Düşündük!

 Turizm online Acente sitesidir.
Yurtiçi ve yurtdışı tüm havayolu şirketleri bir arada.
 Sadece 2 adımda biletiniz cebinizde.
1679 belge numarası ile TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesidir.
Birden çok havayolu şirketinden uçak bileti alabilme ayrıcalığı.
Bütün havayolu şirketlerinin kampanyalarından anında haberdar olma avantajı.
7/24 destek hattı ile istediğiniz gün ve saatte ulaşabilme.
Hızlı ve kolay rezervasyon
1300 üzerinde tedarikçiden araç sorgulama
Mükemmel fiyatlar

 Ucakbileti.com'da Geçerli kredi kartları

  Vade farksız Taksit İmkanı ! Bankaların yapmış olduğu kampanyalara göre kredi kartlarında taksit durumu değişebilir!

 
Ucakbileti.com' a güvenebilir miyiz?
Web site Thawte SGC-etkinleştirilmiş SSL sertifikaları ile korunmaktadır ve güvenli sayfalarında Thawte Güvenlik Mührü gösterilmektedir. Arama sonuçları sayfasında seçiminizi yaptıktan sonra URL güvenlikli rezervasyon formuna yönlendirileceksiniz. Bu https ile başlayan URL de gösterilecek olup Thawte sertifikayı görebileceksiniz.

Ödeme ekranına gelince web tarayıcı kısmında aşağıdaki fotoğraftaki gibi görünmeli.  Bu güvenli alışveriş yaptığınızın göstergesidir.

 
 

 
 

Ucakbileti.com İLETİŞİM

 

 Ucakbileti.com  NEREDE ?

Nedir

?

Türkiye’nin en yeni online seyahat acentesidir.

 

Unvan

:

Norma Internet Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

 
Merkez :

Cumhuriyet Mahallesi , Aşıkveysel Cd. No:5 Küçükçekmece / ISTANBUL /  TÜRKİYE

 
Tel :

 0 533 368 9920

 
Faks :

 

İade :

-

E-Mail :

destek@ucakbileti.com

 
Müşteri Hizmetleri :

0 212 496 16 72

 
 
 
Ucakbileti.com yorumları  
Olumlu yorumlar Olumsuz yorumlar
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

(0) Yorum

     
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat

Düşüncelerinizi ve  Yorumlarınızı
bizlerle paylaşın!!

1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
1-çok kötü 2- kötü 3- kullanışsız 4- kullanışlı 5- çok rahat
   
   
   
   
   
   
   
   

Turna uçuş aramayı, rezervasyon ve ödeme yapmayı online bir hale getirerek kolaylaştırıyor. İçhat uçuşlarda farklı havayollarını aynı bilette satın almanıza imkan sağlayan  özelliğini çok seveceksiniz. Uçuş aradığınız zaman bütün önemli havayolları için fiyat bilgilerini görebilecek ve hepsi bir yerde olacağı için fiyatları kıyaslayabileceksiniz.

HAKKINDA

 Uçak bileti?
 İletişim
 Nerede?
 Yorumlar
 Kredi Kartı
 Mail Yaz
   

BEDEN ÖLÇÜLERİ